2023’de Bebek Bekleyen Ünlüler

2023de dünyaya gelecek ünlü bebek haberleri gün geçtikçe artmaya devam ediyor. 2023’de Bebek Bekleyen Ünlüler listesini sizler için hazırladık.

Ünlülerden Gelen Yeni Bebek Müjdeleri

Aslı Enver ve Berkin Gökbulak

12 Kasım 2022 tarihinde Berkin Gökbulak ile evlenen Aslı Enver’in hamile olduğunu doğruladığına göre artık yayınlayabilirim 🙂 38 yaşında olan Aslı Enver yaptığı bir röportajda hamile olduğunu üstü kapalı olarak doğruladı.

Bu konuda çok konuşmak istemediğini, onun için yeni bir dönem olduğunu dile getirdi. Zaman verilirse daha rahat konuşacağını söyledi. O zaman hayırlı olsun diyelim.

2. röportajında ise Aslı Enver aşermediğini ve bebeğin cinsiyetini henüz öğrenemediklerini söyledi.

Instagramda paylaşımında pembe kalp koyarak bebeğin cinsiyetinin ” KIZ ” olacağını sevenleriyle paylaştı.

Atakan Arslan ve Serap Korkmaz Arslan

”Avatar” lakabı ile tanınan Survivor yarışmacısı, milli boksçu Atakan Arslan, Serap Korkmaz ile 2017 yılında evlenmişti. 2018 yılında oğulları ” Leo Aslan ”ı kucaklarına alan çift, 2. bebeklerini kucaklarına almak için bugünlerde gün sayıyor. Arslan ailesi kız bebek bekliyor.

Leyla Lydia Tuğutlu ve Ceyhun Ergün

Uyanış:Büyük Selçuklu, Kiralık Aşk ve Delibal gibi yapımlarda rol alan Leyla Lydia Tuğutlu, Ceyhun Ergün ile sessiz bir şekilde evlenmişti ve çiftten müjdeli bir haber geldi. Tuğutlu, hamile olduğunu açıkladı. Ergün çifti erkek bebek bekliyor.

 

Hazal Kaya ve Ali Atalay

Son günlerde Hazal Kaya’nın 2. kez hamile olduğu söylentiler arasındaydı. Hazal Kaya ilk kez bu müjdeli haberi doğruladı. Hazal Kaya bir kız bebek beklediğini ve isminin ise ”LEYLA” olacağını müjdeledi. Çiftin 2 yaşında ”FİKRET ALİ” isminde oğlu var.

Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ

Aslışah Alkoçlar ile eşi Kaan Demirağ, ikinci çocuklarını kucaklarına almaya hazırlanıyor. Alkoçlar’ın tahminen 4,5 aylık hamile olduğu biliniyor. Aslışah Alkoçlar hamile olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Çift KIZ bebek bekliyor. Çiftin 1 yaşında ”CEM” isminde bir oğlu var.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Son günlerde Fahriye Evcen’in 2. kez hamile olduğu söylentiler arasındaydı. Ve Özçivit çifti ilk kez bu müjdeli haberi doğruladı.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, önceki gün Bodrum’da görüntülendi. İkinci kez anne-baba olmanın heyecanını yaşayan oyuncu çift, basına yansıyan ‘bebek’ haberlerinden sonra ilk kez konuştu. Ünlü çift, ikinci bebekleriyle ilgili “Bize de sürpriz oldu” dedi.  Çiftin 3 yaşında ” KARAN ” isminde oğlu var.( Kaynak: tv100)

Özçivit çifti ERKEK bebek bekliyor.

Çiftin ikinci bebeklerine ” KEREM ” ismi vereceği söylentiler arasında yer almaktadır.

 


2023’de Bebek Sahibi Olan Ünlüler


202’de Bebek Bekleyen Ünlüler