2022’de Bebek Bekleyen Ünlüler

2022’de dünyaya gelecek ünlü bebek haberleri gün geçtikçe artmaya devam ediyor. 2022’de Bebek Bekleyen Ünlüler listesini sizler için hazırladık.

Ünlülerden Gelen Yeni Bebek Müjdeleri

Mesut Özil ve Amine Gülşe

Mesut Özil ikinci kez baba oluyor: Amine Gülşe hamile!

Türkiye güzellerinden Amine Gülşe ve  Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Mesut Özil, ikinci kez anne ve baba olmaya hazırlanıyor.

Kenan Sipahi ve İlda Abazi

Almeda Abazi’nin kardeşi olan İlda Abazi, 3 yıllık futbolcu sevgilisi Kenan Sipahi  ile 29 Temmuz 2021’de evlenmişti. Ve Sipahi çiftinden mutlu haber geldi ve Almeda Abazi bu mutlu haberi sosyal medya hesabından  şöyle duyurdu: ‘“Oğlum Efehan ile kızım Alina’ya kuzen geliyor. Birlikte oynayacakları günleri görmek için sabırsızlanıyorum.”

Sipahi çifti KIZ bebek bekliyor.

Ali Güven ve Seda Güven

2019 yılında Ali Güzel ile nikah masasına oturan Seda Güven ikinci kez hamile olduğunu açıkladı. Aralık 2020’de de oğlu ” YİĞİT ALİ ”yi kucağına almışlardı.

Demet Evgar ve Levent Babataş

Demet Evgar ve Levent Babataş, altı yıldır devam eden birlikteliklerini nikah masasına taşımıştı. Çiftten bebek müjdesi geldi. 4 aylık hamile olduğuğu söylenen Demet Evgar kız bebek bekliyor. Bebeklerinin isminin ise ” MAVİ” olacağı  biliniyor. Evgar, kızına hem sevdiği şiir olan, hem de gözlerinin reni olan ‘Mavi’den ilham aldığı ise söylentiler arasında.

Ümit Erdim ve Seda Erdim

Sosyal medyanın ünlü ismi ve başarılı oyuncu Ümit Erdim’in eşi Seda Erdim, ikinci bebek müjdesini sosyal medya hesabından bu kare ile duyurdu. İkinci bebeklerinin cinsiyetini ve bebeğin ismini abla adayı 3 yaşındaki Ses açıkladı 🙂

Bebeğin cinsiyeti kız ve ismi ”ELA” olacak. 2017 yılında evlenen çiftin ilk bebekleri ” SES ” 2018 yılında dünyaya geldi.

Seda Bakan ve Ali Erel

Ünlü oyuncu Seda Bakan, Ekim 2014 tarihinde müzisyen Ali Erel ile nikah masasına oturmuştu. 2019 yılında da kızı Leyla’yı kucağına alarak anneliği tadan ünlü oyuncu Seda Bakan, sosyal medya hesabından ikinci kez hamile olduğunu sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu: ” Yeni kız bebek yükleniyor…4. ay ile beraber hayata dönüş başlamıştır. ” Leyla’ya bir kız kardeş geliyor…

Merve Özbey ve Kenan Koçak

Merve Özbey, geçtiğimiz sene ilk bebeği Elif Özüm’ü kucağına almıştı.Özbey’in ikinci kez hamile olduğu konuşuluyordu. Özbey,  sosyal medya üzerinden bu fotoğrafla açıklamalarda bulundu. Bebeklerinin cinsiyeti ise ”ERKEK” olacak.“YUVAMIZ YENİDEN ŞENLENİYOR”

Özbey,” Siz bu fotoğrafa bakınca yüzleri gülen üç kişi görüyorsunuz ya öyle değil… Görünmeyeni de bilin isterim… Sırtımı sevgisine dayadığım, elini hep omzumda hissettiğim yoldaşımla kurduğumuz yuvamız yeniden şenleniyor. Ömrümüze ömür katan Elif’ime kardeş geliyor… Ailemiz büyüyor. Şimdi bıraksanız sabaha kadar anlatırım yaşadığım heyecanı. Ama biliyorum ki ne desem eksik kalacak. “Anneler olmasa kim kimi severdi” diyen Gülten Akın’dan yardım alarak sevgimi ve sevincimi paylaşmak istedim. Kalbinden doğuran, yalnızca insana değil kediye, köpeğe, kuşlara yuva olmayı bilen tüm güzel yüreklerin varlığına şükrederek, sevgiyi yücelterek çoğalmamız umuduyla. Bin şükür” ifadelerini kullandı.

Merve Erdoğan ve Mert Carim

Merve Erdoğan, 90’ların sonunda ekrana gelen “Bücür Cadı” dizisinin Zeliş’i olarak tanındı. Oyuncu, ardından “Arka Sıradakiler” ile televizyon izleyicisinin hafızasına kazındı. 3 buçuk aylık hamile Erdoğan Hürriyet röportajında 3.5 aylık hamile olduğunu , bebeğin cinsiyetini henüz öğrenmediklerini belirtmişti.Merve Erdoğan Cerim geçtiğimiz günlerde ”KIZ” bebek beklediklerini sosyal medya hesabından paylaştı.Hande Soral ve İsmail Demirci

Oyuncu Hande Soral ve İsmail Demirci aileleri ve yakın dostlarının katıldığı bir törenle Ekim 2017 yılında evlenmişti. Ve çiftten müjdeli bebek haberi geldi. Hande Soral bebek müjdesini sosyal medya hesabından bu fotoğrafla duyurdu. Düzenlenen baby shower partisinde ise bebeğin erkek olacağını öğrenen Demirci çifti bu mutluluklarını sevenleri ile sosyal medya hesaplarından paylaştı. Ve yakın zaman önce bebeklerinin ismini yine soyal medya hesabından paylaştı. Bebeklerinin ismi ” ALİ ” olacak.

Can Tanrıyar ve Tamar Oner

Geçtiğimiz mayıs ayında evlenen Can Tanrıyar ve Tamar Oner çiftinden müjdeli haber geldi. 61 yaşındaki Can Tanrıyar 3. kez baba oluyor. Tanrıyar Çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Bebekleri ” KIZ ” olacak. Tanrıyar çifti, bebeklerinin isminin ise ”LİLYA’‘ olacağını soysal medya hesaplarından duyurdu. Lilya; ‘Zambak çiçeği’ anlamına gelmektedir.

Tanrıyar, “Baba oluyorum! İki oğlum vardı bakalım üçüncüsü kız mı olacak yoksa erkek mi? Öncelikle sağlıklı olsun da… Allah’a şükürler olsun…” diyerek mutluluğunu paylaştı.

Tamar Oner ise, “Muhteşem bir süreç yaşıyoruz. Şimdiden bebek mobilyaları seçilmeye başlandı. Dualarımız kabul oldu” ifadeleri ile mutluluğunu sosyal medyada paylaştı.Fulya Zenginer ve Kuntay Tarık Evren

2022'de Bebek Bekleyen Ünlüler, 2021'de Hamile Olan Ünlüler,2022 Bebekleri,Ünlülerin Bebeklerinin İsimleri | Neşeli Süs Evim

2019 yılında grafik sanatçısı Kuntay Tarık Evren ile dünya evine giren oyuncu Fulya Zenginer,  bebek beklediğini sosyal medya hesabından bu fotoğrafla böyle duyurdu:  “Ailenin yeni üyesi bekleniyor. Uzun zamandır fotoğraflarımda tek başıma değildim ve bunu sizinle paylaşmak için kendisinin biraz daha büyümesini bekliyordum. Çok mutluyum, çok heyecanlıyım, içimde kalbinin attığını öğrendiğimden beri hayat çok beklenmedik ve çok güzel.” Erkek bebek bekleyen Evren çifti bebeğin ismini ” MİLAN ” koyacağını açıkladı.

2022’de Bebek Sahibi Olan Ünlüler

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu

2022'de Bebek Bekleyen Ünlüler, 2021'de Hamile Olan Ünlüler,2022 Bebekleri,Ünlülerin Bebeklerinin İsimleri | Neşeli Süs Evim

2016 yılında nikah masasına oturan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin Lalin adında bir kızları olmuştu. İmirzalıoğlu çifti 16 Mayıs 2022 tarihinde sabah saatlerinde 2. kızlarını kucaklarına aldı. Anne ve bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu söyleniyor. Bebeğin ismi ise ” LEYLA ” oldu. İlk kızlarının ismi ise ” LALİN ”.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Tatlıtuğ

38 yaşındaki Kıvanç Tatlıtuğ mutlu haberi 15 Nisan 2022 tarihinde Twitter hesabından, “Kurt Efe’mizi sağlıkla kucağımıza aldık çok şükür. Mutluluğumuz tarifsiz. İsteyen herkese nasip olsun. Başak ve ben tüm güzel dileklerinize çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız” sözleriyle duyurdu.

Tatlıtuğ çiftinin oğulları Kurt Efe’nin altın sarısı saçları ile babası Kıvanç Tatlıtuğ’a benzediği konuşuluyor. Oğlu Kurt Efe’nin doğuma giren Kıvanç Tatlıtuğ gözyaşlarını tutamadığı söylendi. 2014 yılında ”Kurt Seyit ve Şura” dizisinde ”Kurt Seyit” karakterine hayat veren Tatlıtuğ’un, başrolü Farah Zeynep Abdullah ile paylaştığı projeden esinlendiği iddia ediliyor.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile stilist Başak Dizer, 5 yıl önce Fransa’da nikah masasına oturmuştu. Sade bir törenle Paris’te hayatlarını birleştiren çift, bebek heyecanı yaşıyor. 2. sayfa programına mesaj atan 3 aylık hamile olan Başak Dizer haberi ise şöyle doğrulamıştı; ” Evet doğru, çok teşekkürler. Çok heyecanlı ve mutluyuz.”

Kıvanç Tatlıtuğ  Baba Oldu!

2022'de Bebek Bekleyen Ünlüler, 2021'de Hamile Olan Ünlüler,2022 Bebekleri,Ünlülerin Bebeklerinin İsimleri | Neşeli Süs EvimSeray Sever ve Eray Sünbül

Eray Sünbül ile evli olan 48 yaşındaki oyuncu Seray Sever, dört aylıkken hamile olduğunu duyurmuştu. Sever, ikiz bebeklerini 19 Nisan 2022 tarihinde kucağına aldı. İkiz kızlarının ismini ”SOFİA” ve ”ALYA” oldu.

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu

 

Geçtiğimiz haziran ayında Taner Ölmez’in dünyaevine girdiği Ece Çeşmelioğlu’nun hamile olduğu iddialarını doğrulayarak kız bebek beklediklerini açıklamışlardı. Kızlarının isminin ise    ” ZEYNEP ” olacağını bu fotoğrafla duyurmuşlardı. Ve çiftten müjdeli haber geldi. Zeynep bebek 24 Mart 2022 tarihinde dünyaya gözlerini açtı. Doğumdan sonra gazeteciler ile röportaj yapan Taner Ölmez heyecanını ve duygularını o kadar içten ifade etti ki herkesi duygulandırdı.

İşte Taner Ölmez’in Duygulandıran Röportajı:

Ünlü oyuncu Taner Ölmez’in bebek heyecanı: Bebişi görünce bünyem değişti 🙂

Ozan ve Rojin Tufan 

İngiltere Premier Lig ekibi Watford’ta kiralık olarak oynayan Fenerbahçeli milli futbolcu Ozan Tufan, baba oldu.

Ozan-Rojin Tufan çifti oğullarına ‘ AREN KUZEY ‘ ismini verdi.

Ceyda Kırıcı ve Mustafa Tuncay

Ceyda Kırıcı ve Mustafa Tuncay çifti, evlilik programında tanışarak evlenmişti. Yakın zaman önce çiftten bebek haberi geldi.  Tuncay çifti ” Cinsiyet  Partisi” düzenleyerek Erkek bebek beklediklerini müjdelemişti. Tuncay Çifti bebeklerini 13 Mart 2022 tarihinde kucağına aldı. Bebeğin ismi ise ‘POYRAZ ALİ ” oldu.

Emre ve Gizem Karayel

2020 yılında dünya evine giren çiftten müjdeli haber geldi. Bebeklerine kavuşan çiftin ‘CAN’ isminde oğulları oldu. Anne ve bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Can bebek sezaryenle, 3 buçuk kilo ağırlığında ve 50 cm dünyaya geldi. Emre Karayel bir röportajında bebek haberini nasıl aldığını ise böyle anlatmış.

Eşiniz Gizem Hanım’la büyük bir heyecan yaşıyorsunuz, ilk bebeğinizi yakında kucağınıza alacaksınız. Sağlıkla gelsin diyelim. Baba olacağınız haberini nasıl aldınız?
Emre Karayel: Teşekkür ederim. İzmir’de setteydim. Gizem bir arkadaşıyla gidip test yaptırmış. Bilmediğim bir numaradan arandım. Arkadaşı “Ben doktorum, size bir şey söylemek durumundayım” deyince panikledim. Sonra “Baba oluyorsun!” dedi, ayaklarımın altına sünger konmuş gibi oldum. Suyun üzerinde yürüyorum ama batmıyorum sanki. Enteresan bir his. Son 2 aya girdik.

 


2021’de Bebek Bekleyen Ünlüler