2022’de Bebek Bekleyen Ünlüler

2022’de dünyaya gelecek ünlü bebek haberleri gün geçtikçe artmaya devam ediyor. 2022’de Bebek Bekleyen Ünlüler listesini sizler için hazırladık.

Ünlülerden Gelen Yeni Bebek Müjdeleri

Leyla Lydia Tuğutlu ve Ceyhun Ergün

Uyanış:Büyük Selçuklu, Kiralık Aşk ve Delibal gibi yapımlarda rol alan Leyla Lydia Tuğutlu, Ceyhun Ergün ile sessiz bir şekilde evlenmişti ve çiftten müjdeli bir haber geldi. Tuğutlu, hamile olduğunu açıkladı. Ergün çifti erkek bebek bekliyor.

 

Hazal Kaya ve Ali Atalay

Son günlerde Hazal Kaya’nın 2. kez hamile olduğu söylentiler arasındaydı. Hazal Kaya ilk kez bu müjdeli haberi doğruladı. Hazal Kaya bir kız bebek beklediğini ve isminin ise ”LEYLA” olacağını müjdeledi. Çiftin 2 yaşında ”FİKRET ALİ” isminde oğlu var.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Son günlerde Fahriye Evcen’in 2. kez hamile olduğu söylentiler arasındaydı. Ve Özçivit çifti ilk kez bu müjdeli haberi doğruladı.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, önceki gün Bodrum’da görüntülendi. İkinci kez anne-baba olmanın heyecanını yaşayan oyuncu çift, basına yansıyan ‘bebek’ haberlerinden sonra ilk kez konuştu. Ünlü çift, ikinci bebekleriyle ilgili “Bize de sürpriz oldu” dedi.  Çiftin 3 yaşında ” KARAN ” isminde oğlu var.( Kaynak: tv100) Özçivit çifti ERKEK bebek bekliyor.

Gupse Özay ve Barış Arduç

Oyuncu Barış Arduç ve Gupse Özay, 6 yıllık birlikteliklerini 2020 yılında evlenmişlerdi.Arduç çiftinin kızları 09 Eylül 2022 tarihinde dünyaya geldi.

Gupse Özay ve Barış Arduç çifti kızlarına ” Jan Asya “ ismini koydular.

Jan Çerkesce bir isimdir. Gupse Özay Çerkes kızı olduğu için Çerkezce bir isim koymuştur.

Jan isminin anlamı: Çerkesce’de becerikli, çalışkan, atak demektir.

Gazeteci Ömür Sabuncuoğlu, ünlü oyuncunun Bebek beklediğini, ‘TEYZE OLUYORUM 💗👼 Bu güzel haberi buradan paylaşmak istedim. Az önce sevgili Gupse Özay ile konuştum. 6 aylık hamile, her şey yolunda @gupseo 🧿 3 ay sonra anne oluyor👼🧿🧿🧿♥️ ‘ şeklinde sosyal medya hesabından duyurdu.

Mesut Özil ve Amine Gülşe

Mesut Özil ikinci kez baba oluyor: Amine Gülşe hamile!

Türkiye güzellerinden Amine Gülşe ve  Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Mesut Özil, ikinci kez anne ve baba olmaya hazırlanıyor.

Ümit Erdim ve Seda Erdim

Sosyal medyanın ünlü ismi ve başarılı oyuncu Ümit Erdim’in eşi Seda Erdim, ikinci bebek müjdesini sosyal medya hesabından bu kare ile duyurdu. İkinci bebeklerinin cinsiyetini ve bebeğin ismini abla adayı 3 yaşındaki Ses açıkladı 🙂

Bebeğin cinsiyeti kız ve ismi ”ELA” olacak. 2017 yılında evlenen çiftin ilk bebekleri ” SES ” 2018 yılında dünyaya geldi.

Merve Özbey ve Kenan Koçak

Merve Özbey, geçtiğimiz sene ilk bebeği Elif Özüm’ü kucağına almıştı. Özbey,  sosyal medya üzerinden bu fotoğrafla açıklamada bulunmuştu. Merve Özbey Eylül’ün 2. haftası 2. bebeğini kucağına aldı. Oğullarına ‘‘EMİR’‘ ismini verdiler.“YUVAMIZ YENİDEN ŞENLENİYOR”

Özbey,” Siz bu fotoğrafa bakınca yüzleri gülen üç kişi görüyorsunuz ya öyle değil… Görünmeyeni de bilin isterim… Sırtımı sevgisine dayadığım, elini hep omzumda hissettiğim yoldaşımla kurduğumuz yuvamız yeniden şenleniyor. Ömrümüze ömür katan Elif’ime kardeş geliyor… Ailemiz büyüyor. Şimdi bıraksanız sabaha kadar anlatırım yaşadığım heyecanı. Ama biliyorum ki ne desem eksik kalacak. “Anneler olmasa kim kimi severdi” diyen Gülten Akın’dan yardım alarak sevgimi ve sevincimi paylaşmak istedim. Kalbinden doğuran, yalnızca insana değil kediye, köpeğe, kuşlara yuva olmayı bilen tüm güzel yüreklerin varlığına şükrederek, sevgiyi yücelterek çoğalmamız umuduyla. Bin şükür” ifadelerini kullandı.

Merve Erdoğan ve Mert Carim

Merve Erdoğan, 90’ların sonunda ekrana gelen “Bücür Cadı” dizisinin Zeliş’i olarak tanındı. Oyuncu, ardından “Arka Sıradakiler” ile televizyon izleyicisinin hafızasına kazındı. 3 buçuk aylık hamile Erdoğan Hürriyet röportajında 3.5 aylık hamile olduğunu , bebeğin cinsiyetini henüz öğrenmediklerini belirtmişti.Merve Erdoğan Cerim geçtiğimiz günlerde ”KIZ” bebek beklediklerini sosyal medya hesabından paylaştı.2022’de Bebek Sahibi Olan Ünlüler

Seda Bakan ve Ali Erel

Ünlü oyuncu Seda Bakan, Ekim 2014 tarihinde müzisyen Ali Erel ile nikah masasına oturmuştu. 2019 yılında da kızı Leyla’yı kucağına alarak anneliği tadan ünlü oyuncu Seda Bakan, sosyal medya hesabından ikinci kez hamile olduğunu sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu: ” Yeni kız bebek yükleniyor…4. ay ile beraber hayata dönüş başlamıştır. ”

Erel çifti 2. bebeklerini Eylül ayının ilk haftası kucağına aldı. Kız bebeklerine ” ELA ” ismini verdi.

Dila Tarkan ile Dağhan Doğruer 

Dilasima Group’un varisi Dila Tarkan, 2019’dan beri aşk yaşadığı Dağhan Doğruer’den ile Mart ayında Yunanistan’da mutluluğa imza atmıştı. Çiftten yeni bir bebek müjdesi geldi. Dila Tarkan hamile, çift erkek bebeklerini geçtiğimiz hafta kucağına aldı. Fakat bebeğin ismini henüz açıklamadılar

Ali Güven ve Seda Güven

2019 yılında Ali Güzel ile nikah masasına oturan Seda Güven ikinci kez hamile olduğunu açıklamıştı. Aralık 2020’de de oğlu ” YİĞİT ALİ ”yi kucağına almışlardı.

Seda Güven 2. bebeğini Eylül ayının ilk haftası kucağına aldı. Güzel çifti bebeklerine ”ADEL” ismini verdiler.

Demet Evgar ve Levent Babataş

Demet Evgar ve Levent Babataş, altı yıldır devam eden birlikteliklerini nikah masasına taşımıştı. Demet Evgar ve Levent Babataş çifti kızlarını 18 Ağustos 2022 tarihinde kucaklarına aldı.  Bebeklerinin isminin ise ” MAVİ” oldu. Doğuma doktor, ebe ve doğum psikoloğundan oluşan bir ekip girdi. Anne ve bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi. Evgar, kızına hem sevdiği şiir olan, hem de gözlerinin reni olan ‘Mavi’den ilham aldığı ise söylentiler arasında.

Kenan Sipahi ve İlda Abazi

Almeda Abazi’nin kardeşi olan İlda Abazi, 3 yıllık futbolcu sevgilisi Kenan Sipahi  ile 29 Temmuz 2021’de evlenmişti. Ve Sipahi çiftinden mutlu haber geldi ve Almeda Abazi bu mutlu haberi sosyal medya hesabından  şöyle duyurmulştu: ‘“Oğlum Efehan ile kızım Alina’ya kuzen geliyor. Birlikte oynayacakları günleri görmek için sabırsızlanıyorum.”

Sipahi çifti KIZ bebeklerini Haziran ayında kucağına aldı.Kız bebeklerine ” KEILA” ismini verdiler

Begüm Topçu ve Cantuğ Turay

Deniz Yıldızı dizisinde başlayan aşkları evlilik ile devam eden Begüm Topçu-Cantuğ Turay çiftinin ikinci çocuğu dünyaya geldi. 2014 yılında evlenen çift 2017’de ilk bebeklerini kucaklarına almıştı. İlk kızlarının ismi ” MASAL ”, 2. kızlarının ismini ise ” PERİ ” oldu. 2 kızlarının isimlerindeki uyum ise dikkatlerden kaçmadı; ” PERİ MASALI ”

Can Tanrıyar ve Tamar Oner

Geçtiğimiz mayıs ayında evlenen Can Tanrıyar ve Tamar Oner çiftinden müjdeli haber geldi. 61 yaşındaki Can Tanrıyar 3. kez baba oldu. Tanrıyar Çifti ” KIZ ” bebeklerini 31 Mayıs 2022 tarihinde kucağına aldı. Tanrıyar çifti, bebeklerinin ismini ise ”LİLYA’‘ koydu. Lilya; ‘Zambak çiçeği’ anlamına gelmektedir.

Can Tanrıyar baba olduğunun müjdesi ise böyle verdi:

VE KIZIMIZ LİLYA GELDİİİİİİ. Allahımıza şükürler olsun…
Kız çocuğunun babaya çok düşkün olduğunu söylüyorlar, bakalım Oğulcan ve Anılcan’dan daha düşkün olabilecek mi?😂 Ve ruh eşim, herşeyim Tamar Tanrıyar, seni çok ama çoook seviyorum. Ne güzel bir aile olduk. Allah nazardan saklasın… Ve Tamar’ın dünya iyisi ailesine de ayrıca çok teşekkür ediyorum, herşey için…. Yupi, yupi, yupppppa😂😂😂 Allahım şükürler olsun, hamdolsun, bize bugünleri de gösterdin.

Hande Soral ve İsmail Demirci

Oyuncu Hande Soral ve İsmail Demirci aileleri ve yakın dostlarının katıldığı bir törenle Ekim 2017 yılında evlenmişti. Ve çiftten müjdeli bebek haberi gelmişti. Hande Soral bebek müjdesini sosyal medya hesabından bu fotoğrafla duyurmuştu. Düzenlenen baby shower partisinde ise bebeğin erkek olacağını öğrenen Demirci çifti bu mutluluklarını sevenleri ile sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı. Ve Demirel Çifti  30 Haziran 2002 tarihinde bebeklerine kucaklarına aldı. Erkek bebek sahibi olan çift, ” ALİ ” adını verdikleri bebeklerini sağlıkla kucaklarına aldı.

Hastane yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi:

“Hande ve İsmail Demirci çiftinin bebeği, 52 cm ve 3 kilo 705 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz.”

Fulya Zenginer ve Kuntay Tarık Evren

2019 yılında grafik sanatçısı Kuntay Tarık Evren ile dünya evine giren oyuncu Fulya Zenginer,  bebek beklediğini sosyal medya hesabından bu fotoğrafla böyle duyurmuştu:  “Ailenin yeni üyesi bekleniyor. Uzun zamandır fotoğraflarımda tek başıma değildim ve bunu sizinle paylaşmak için kendisinin biraz daha büyümesini bekliyordum. Çok mutluyum, çok heyecanlıyım, içimde kalbinin attığını öğrendiğimden beri hayat çok beklenmedik ve çok güzel.”

Erkek bebeklerini Mayısın son haftası kucağına alan Evren çifti bebeklerinin ismini ” MİLAN ” koydu. Ve 1 haftalık olan bebeklerinin fotoğrafını ilk kez paylaştı.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu

2022'de Bebek Bekleyen Ünlüler, 2021'de Hamile Olan Ünlüler,2022 Bebekleri,Ünlülerin Bebeklerinin İsimleri | Neşeli Süs Evim

2016 yılında nikah masasına oturan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin Lalin adında bir kızları olmuştu. İmirzalıoğlu çifti 16 Mayıs 2022 tarihinde sabah saatlerinde 2. kızlarını kucaklarına aldı. Anne ve bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu söyleniyor. Bebeğin ismi ise ” LEYLA ” oldu. İlk kızlarının ismi ise ” LALİN ”.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Tatlıtuğ

38 yaşındaki Kıvanç Tatlıtuğ mutlu haberi 15 Nisan 2022 tarihinde Twitter hesabından, “Kurt Efe’mizi sağlıkla kucağımıza aldık çok şükür. Mutluluğumuz tarifsiz. İsteyen herkese nasip olsun. Başak ve ben tüm güzel dileklerinize çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız” sözleriyle duyurdu.

Tatlıtuğ çiftinin oğulları Kurt Efe’nin altın sarısı saçları ile babası Kıvanç Tatlıtuğ’a benzediği konuşuluyor. Oğlu Kurt Efe’nin doğuma giren Kıvanç Tatlıtuğ gözyaşlarını tutamadığı söylendi. 2014 yılında ”Kurt Seyit ve Şura” dizisinde ”Kurt Seyit” karakterine hayat veren Tatlıtuğ’un, başrolü Farah Zeynep Abdullah ile paylaştığı projeden esinlendiği iddia ediliyor.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile stilist Başak Dizer, 5 yıl önce Fransa’da nikah masasına oturmuştu. Sade bir törenle Paris’te hayatlarını birleştiren çift, bebek heyecanı yaşıyor. 2. sayfa programına mesaj atan 3 aylık hamile olan Başak Dizer haberi ise şöyle doğrulamıştı; ” Evet doğru, çok teşekkürler. Çok heyecanlı ve mutluyuz.”

Kıvanç Tatlıtuğ  Baba Oldu!

2022'de Bebek Bekleyen Ünlüler, 2021'de Hamile Olan Ünlüler,2022 Bebekleri,Ünlülerin Bebeklerinin İsimleri | Neşeli Süs EvimSeray Sever ve Eray Sünbül

Eray Sünbül ile evli olan 48 yaşındaki oyuncu Seray Sever, dört aylıkken hamile olduğunu duyurmuştu. Sever, ikiz bebeklerini 19 Nisan 2022 tarihinde kucağına aldı. İkiz kızlarının ismini ”SOFİA” ve ”ALYA” oldu.

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu

 

Geçtiğimiz haziran ayında Taner Ölmez’in dünyaevine girdiği Ece Çeşmelioğlu’nun hamile olduğu iddialarını doğrulayarak kız bebek beklediklerini açıklamışlardı. Kızlarının isminin ise    ” ZEYNEP ” olacağını bu fotoğrafla duyurmuşlardı. Ve çiftten müjdeli haber geldi. Zeynep bebek 24 Mart 2022 tarihinde dünyaya gözlerini açtı. Doğumdan sonra gazeteciler ile röportaj yapan Taner Ölmez heyecanını ve duygularını o kadar içten ifade etti ki herkesi duygulandırdı.

İşte Taner Ölmez’in Duygulandıran Röportajı:

Ünlü oyuncu Taner Ölmez’in bebek heyecanı: Bebişi görünce bünyem değişti 🙂

Ozan ve Rojin Tufan 

İngiltere Premier Lig ekibi Watford’ta kiralık olarak oynayan Fenerbahçeli milli futbolcu Ozan Tufan, baba oldu.

Ozan-Rojin Tufan çifti oğullarına ‘ AREN KUZEY ‘ ismini verdi.

Ceyda Kırıcı ve Mustafa Tuncay

Ceyda Kırıcı ve Mustafa Tuncay çifti, evlilik programında tanışarak evlenmişti. Yakın zaman önce çiftten bebek haberi geldi.  Tuncay çifti ” Cinsiyet  Partisi” düzenleyerek Erkek bebek beklediklerini müjdelemişti. Tuncay Çifti bebeklerini 13 Mart 2022 tarihinde kucağına aldı. Bebeğin ismi ise ‘POYRAZ ALİ ” oldu.

Emre ve Gizem Karayel

2020 yılında dünya evine giren çiftten müjdeli haber geldi. Bebeklerine kavuşan çiftin ‘CAN’ isminde oğulları oldu. Anne ve bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Can bebek sezaryenle, 3 buçuk kilo ağırlığında ve 50 cm dünyaya geldi. Emre Karayel bir röportajında bebek haberini nasıl aldığını ise böyle anlatmış.

Eşiniz Gizem Hanım’la büyük bir heyecan yaşıyorsunuz, ilk bebeğinizi yakında kucağınıza alacaksınız. Sağlıkla gelsin diyelim. Baba olacağınız haberini nasıl aldınız?
Emre Karayel: Teşekkür ederim. İzmir’de setteydim. Gizem bir arkadaşıyla gidip test yaptırmış. Bilmediğim bir numaradan arandım. Arkadaşı “Ben doktorum, size bir şey söylemek durumundayım” deyince panikledim. Sonra “Baba oluyorsun!” dedi, ayaklarımın altına sünger konmuş gibi oldum. Suyun üzerinde yürüyorum ama batmıyorum sanki. Enteresan bir his. Son 2 aya girdik.

 


2021’de Bebek Bekleyen Ünlüler