Frozen Karlar Ülkesi 2 Ücretsiz Parti Seti

Karlar Ülkesi ( Frozen 2 ) Walt Disney Anmiasyon Stüdyoları tarafından yayınlanmıştır. Karlar Ülkesi, Disney’in animasyon olarak ürettiği en iyi sinema filmi olarak kabul edilmiştir. Karlar Ülkesi’nin baş rollerinde iki kız kardeş olan Elsa ve Anna’nın hayatı anlatılmaktadır. Frozen 2 çizgi filmi vizyona girdikten sonra parti setini dört gözle bekleyen prensesler için  Frozen Karlar Ülkesi 2 Ücretsiz Parti Seti ile bugün sizlerleyim. Doğum günü partisinde Elsa veya Anna olmak isteyen prensesler doğum günü partilerinde mutlu olsun diye ” Prenses Elsa Temalı Ücretsiz Parti Seti ” ni bugün yayınlamak istedim.

Frozen Karlar Ülkesi 2 Ücretsiz Parti Seti sayesinde partiniz tamamlanacak ve rengarenk olacak, YAŞASIN!!!

Ücretsiz yükleyebileceğiniz bu parti setini satmak kesinlikle YASAKTIR!  Kişisel kullanım amaçlı paylaşıyorum.

Frozen Karlar Ülkesi 2 Ücretsiz Parti Setine ait orjinal şablonlara ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız. https://fazendoanossafesta.com.br/2019/12/kit-festa-frozen-2.html/
 Görüntünün kaliteli olması için orjinal fotoğrafları kullanmanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca bu internet sitesinden farklı parti süslerine de ulaşabilirsiniz.

Doğum günü hazırlık listesi için tıklayınız. Parti setinde kullanacağınız süslerin ebatları ve kağıtları ile ilgili detaylar için tıklayınız. Doğum gününüze özel rakam tasarlamayı düşünüyorsanız, bu videolu anlatım ile kolayca rakam panosu yapabilirsiniz. Videolu anlatım için lütfen tıklayınız.

1. Aşama: Fotoğrafın üzerini tıklayıp fotoğrafı büyütüp kaydedin.
2. Aşama :Üzerine yazı yazmak için Picsart ve Photoshop gibi fotoğraf programı kullanabilirsiniz.
3.Aşama: Değişiklik yapmış olduğunuz fotoğrafı Farklı Kaydedin.
 4. Aşama: Excelde dilerseniz 1 sayfayı tamamlayacak şekilde düzenleme yapabilirsiniz. Ya da direkt çıktısını alabilirsiniz.
5.Aşama: Kesin ve Süsleyin.

Frozen 2 Temalı Su Şişesi ve Peçete Etiketi

Frozen 2 Temalı Flama

Frozen 2 Temalı Cupcake Etiketleri

Frozen 2 Temalı Su Şişesi Etiketi

 

Elsa (Frozen) Temalı Alfabe İçin TIKLAYINIZ…

Ücretsiz Karlar Ülkesi / Elsa Temalı Chalkboard İçin TIKLAYINIZ… 


2 YORUMLAR