Susam Sokağı Temalı Ücretsiz Parti Seti

70’lerin ve 80’lerin vazgeçilmezi Susam Sokağını izlemeyen yoktur sanırım. Susam Sokağının başlamasını dört gözle bekleyen, başladığında gözümüzü kırpmadan izleyen nesildik biz. Tabii, o zamanlar başka çizgi film izleme olasılığımız da yoktu ama mutlu çocuklardık. Kurabiye Canavarı, Minik Kuş, Edi ile Büdü ekranlara çıktığında ayrı ayrı sevindiğimi hatırlıyorum. Susam sokağı sayesinde sayıları, alfabeyi ve farklı şarkıları öğrendik.

Susam Sokağı günümüzde izlenmese de partilerde yaşatılmaya devam ediyor ve bu benim çok hoşuma gidiyor. Geçmişten izleri günümüzde yaşatmak gibisi var mı? Susam Sokağında yer alan karakterlerin partilerde olması ise partilere eğlenceyi ve neşeyi getiriyor. Ve ortaya rengarenk bir görüntü çıkıyor.

Bugün; yavrunuzun yeni yaşını Susam Sokağı Temalı Parti Konsepti ile karşılamak istiyorsanız bugün paylaşacağım Susam Sokağı Temalı Ücretsiz Parti Seti işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Ücretsiz yükleyebileceğiniz bu parti setini satmak kesinlikle YASAKTIR!  Kişisel kullanım amaçlıdır!

Doğum günü hazırlık listesi için tıklayınız. Parti setinde kullanacağınız süslerin ebatları ve kağıtları ile ilgili detaylar için tıklayınız. Doğum gününüze özel rakam tasarlamayı düşünüyorsanız, bu videolu anlatım ile kolayca rakam panosu yapabilirsiniz. Videolu anlatım için lütfen tıklayınız.

1. Aşama: Susam Sokağı Temalı Ücretsiz Parti Setine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.bagvania.com/amp/free-printable-sesame-street-birthday-party-kits-free-template.html
 Fotoğrafın üzerini tıklayıp fotoğrafı büyütüp kaydedin.
2. Aşama :Üzerine yazı yazmak için Picsart ve Photoshop gibi fotoğraf programı kullanabilirsiniz.
3.Aşama: Değişiklik yapmış olduğunuz fotoğrafı Farklı Kaydedin.
4. Aşama: Excelde dilerseniz 1 sayfayı tamamlayacak şekilde düzenleme yapabilirsiniz. Ya da direkt çıktısını alabilirsiniz.
5.Aşama: Kesin ve Süsleyin.
Susam Sokağı Temalı Cupcake Etiketleri
Susam Sokağı Temalı Parti Şapka Şablonu
Susam Sokağı Temalı Su Şişesi Etiketi
Susam Sokağı Temalı Davetiye, Dilek ve Anı Kartı

Susam Sokağı ”Elmo” Temalı Parti Fikirleri


CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Bırakın!
Lütfen isminizi buraya ekleyin