Karan Bebeğin Tulumu Nereden?

Karan Bebeğin Tulumu Nereden?, Karan Bebeğin Astronot Tulumu, Astronot Tulumunu Nereden Alabilirim?, Karan Bebeğin Astronot Tulumu Nereden? |Neşeli Süs Evim

Geçtiğimiz günlerde Fahriye Evcen sürpriz bir şekilde ilk kez Karan bebeğin fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncunun sosyal medya hesabına yorumlar ve beğeniler yağdı. 1,5 saat içerisinde 1,5 milyon beğeni aldı.

Karan bebekle ilgili kime benziyor sorusu bir çok magazin sitesinde yerini aldı. Ve  cevap aile üyelerinden öğrenildi.


Karan Bebeğin gözleri Burak Özçivit’e benzetilirken, ten rengi Fahriye Evcen’e benzetildi.

Karan Bebeğin Tulumu Nereden?, Karan Bebeğin Astronot Tulumu, Astronot Tulumunu Nereden Alabilirim?, Karan Bebeğin Astronot Tulumu Nereden? | Neşeli Süs Evim

Fotoğrafta Karan’ın giydiği tulum da annelerin dikkatini çekti ve yok sattı. Karan Bebeğin tulumunu merak edenler için küçük bir araştırma yaptım.

Karan Bebeğin Tulumu Nereden?

Karan Bebeğin Tulumu H&M’ de satılıyor. Eğer Türkiye’de internet sitesinde tulumu bulamaz iseniz HM mağazalarına bakabilirsiniz; tulumu yurt dışından alma fırsatınız varsa daha kolay satın alma şansınız olacaktır. İtalya’da yaşadığım için H&M İtalya sitesini inceledim internette tulumun şuan tüm bedenleri mevcut. Karan Bebeğin Tulumunu incelemek isterseniz, aşağıda ki linki inceleyebilirsiniz.

https://www2.hm.com/tr_tr/productpage.0826995001.html

Karan Bebeğe sağlıklı, güzel bir ömür diliyoruz…

Fahriye Evcen ve Burak Özçvit’in Düğünü

Fahriye Evcen’in Şirin Evi

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Bırakın!
Lütfen isminizi buraya ekleyin