Doğum Günü Yiyecek Süsleme Fikirleri

Doğum Günü Yiyecek Süsleme Fikirleri, Yiyecek Süsleme Fikirleri, Doğum Günü Menüsü, Doğum Günü Yiyecekleri | Neşeli Süs Evim
Doğum Günü partinize günler kaldı ve neler yapacağınıza dair hiç bir fikriniz yok ise bugün paylaşacağım yiyecek süslemelerinden ilham alarak sizler de ortaya harika bir şölen çıkarabilirsiniz.
Bildiğiniz gibi parti konseptlerine renk katan sunumlar son dönemde oldukça popülerlik kazandı. Parti konseptine uygun yiyecekler sunarak misafirlerinizin gözüne ve midesine hitap edebilirsiniz 🙂 
 

Doğum Günü listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Doğum Günü Kağıt süslerine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Ücretsiz Parti Setlerine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Doğum Günü Yiyecek Süsleme Fikirleri, Yiyecek Süsleme Fikirleri, Doğum Günü Menüsü, Doğum Günü Yiyecekleri | Neşeli Süs Evim
Patlamış mısırları minik külahlara koyarak minik mandallarla ipe asmak partinize renk katacaktır.
Doğum Günü Yiyecek Süsleme Fikirleri, Yiyecek Süsleme Fikirleri, Doğum Günü Menüsü, Doğum Günü Yiyecekleri | Neşeli Süs EvimPancakeleri minik minik hazırlayarak plastik kürdanlar ile sunabilirsiniz.
DOĞUM GÜNÜ, Doğum günü Menüsü, Doğum Günü Yiyecek Süsleme Fikirleri, Yiyecek Süsleme Fikirleri, Doğum Günü Sunumları, Doğum Günü İkramlıklarıTost ekmeklerini istediğiniz kalıpları kullanarak ekmeğin ortasında kalıp aracılığıyla şekilli bir boşluk oluşturarak içine minik şerkerlemeler koyabilirsiniz.
DOĞUM GÜNÜ, Doğum günü Menüsü, Doğum Günü Yiyecek Süsleme Fikirleri, Yiyecek Süsleme Fikirleri, Doğum Günü Sunumları, Doğum Günü İkramlıklarıÇilekleri önce kremaya sonra minik şekerlemelere batırarak bu güzel çilek şölenini oluşturabilirsiniz.
DOĞUM GÜNÜ, Doğum günü Menüsü, Doğum Günü Yiyecek Süsleme Fikirleri, Yiyecek Süsleme Fikirleri, Doğum Günü Sunumları, Doğum Günü İkramlıklarıTuzsuz gevrekleri önce çikolataya sonra minik şekerlemelere batırarak bu hoş sunumu hazırlayabilirsiniz.
DOĞUM GÜNÜ, Doğum günü Menüsü, Doğum Günü Yiyecek Süsleme Fikirleri, Yiyecek Süsleme Fikirleri, Doğum Günü Sunumları, Doğum Günü İkramlıklarıKarpuzları dondurma çubuklarına takarak misafirlerinizin karpuzu kolayca yemesini sağlayabilirsiniz.
DOĞUM GÜNÜ, Doğum günü Menüsü, Doğum Günü Yiyecek Süsleme Fikirleri, Yiyecek Süsleme Fikirleri, Doğum Günü Sunumları, Doğum Günü İkramlıklarıDOĞUM GÜNÜ, Doğum günü Menüsü, Doğum Günü Yiyecek Süsleme Fikirleri, Yiyecek Süsleme Fikirleri, Doğum Günü Sunumları, Doğum Günü İkramlıklarıUzun renkli şekerlemeleri daire şekline getirerek kürdanlara batırarak sunum yapabilirsiniz.
 DOĞUM GÜNÜ, Doğum günü Menüsü, Doğum Günü Yiyecek Süsleme Fikirleri, Yiyecek Süsleme Fikirleri, Doğum Günü Sunumları, Doğum Günü İkramlıklarıDOĞUM GÜNÜ, Doğum günü Menüsü, Doğum Günü Yiyecek Süsleme Fikirleri, Yiyecek Süsleme Fikirleri, Doğum Günü Sunumları, Doğum Günü İkramlıklarıÇikolatayı erittikten sonra fırın kağıdının üstünde istediğiniz şekli verdikten sonra kürdanları üstüne yerleştirin ve buzdolabında dondurun.
DOĞUM GÜNÜ, Doğum günü Menüsü, Doğum Günü Yiyecek Süsleme Fikirleri, Yiyecek Süsleme Fikirleri, Doğum Günü Sunumları, Doğum Günü İkramlıklarıDerin cornetlere çeşitli meyveler koymak sağlıklı sunum severlerin hoşuna gidebilecek bir aparetif olacaktır.
Sevgiler…
 Kaynak 1
https://www.prettymyparty.com/toddler-birthday-party-finger-foods/
Kaynak 2
http://eslamoda.com/30-ideas-para-que-la-decoracion-de-tus-xv-anos-sea-espectacular#12
Kaynak 3
https://www.pinterest.ru/pin/363806476146839782/
Kaynak 4
https://pizzazzerie.com/kids/blakelys-sprinkle-party-birthday/
Kaynak 5
www.goaskmum.com.au/baby-talk/party-inspiration/sprinkles-party-food-ideas
Kaynak 6
https://www.danyabanya.com/sprinkle-sticks/
Kaynak 7
http://blog.stephbond.com/2013/08/tommys-3rd-peppa-pig-birthday-party.html
Kaynak 8
https://www.pinterest.ru/pin/363806476146839784/
Kaynak 9
http://papelisimo.es/2014/05/decoracion-diy-fiestas-infantiles/
Kaynak 10
https://www.pequeocio.com/piruletas-chocolate-faciles/
Kaynak 11
https://kitchenfunwithmy3sons.com/apple-turtle
 
 

 


17 YORUMLAR

  1. kızımın yaklaşan doğum günü için bende tam olarak ta istediği budur. Günlerdir doğum gününde özel yiyecekler istiyor. Binlerce fikir arasın da sonuçta neşelisüsevimin harika fikirlerine ulaştık. Bu kadar güzel yapabilirmiyim ama hepsini de yapmak istiyorum. Teşekkürler neşelisüsevi ::))