2024’te Bebek Bekleyen Ünlüler

2024’de dünyaya gelen ünlü bebek haberleri gelmeye başladı . 2024’Te Bebek Sahibi Olan Ünlüler listesini sizler için hazırladık.

Ünlülerden Gelen Yeni Bebek Müjdeleri

Cemre Kemer ve Emir Medina

Evliliklerin ilk ayında bebek müjdesi ile gelen çiftlerden biri olan Cemre Kemer ve Emir Medina  çifti ilk bebeklerini 2021 yılında kucağına almıştı. Kızlarına ” KARLA ” ismini veren çift geçtiğimiz günlerde 2. bebek haberini sevenleri ile paylaştı.

Cemre Kemer eski 2000’li yıllarda HEPSİ grubunun şarkıcılarından biridir.

Müge Boz ve Caner Erdeniz

Müge Boz ve Caner Erdeniz çifti ikinci kez bebeklerini kucaklarına aldı. Doğumda bebeklerinin cinsiyetini öğrenen çiftin bir oğulları oldu. Bebeğin ismi ‘ RİKA ‘ oldu. Çiftin Vina adında bir de kızları var.

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli

2021 yılında dünya evine giren şarkıcı İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli mutlu evliliklerini sürdürmeye devam ediyor.

Tatlıses çiftinden müjdeli haber geldi. Çift, ikiz bebek bekliyor. Bu güzel haberi İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses verdi. İdo Tatlıses bebeklerin cinsiyetinin ERKEK olduğunu ” 2 tane daha İdo geliyor başına ” diyerek espiriyle açıklamıştı.

İkizler 21 Ocak 2024 tarihinde dünyaya geldi. Tatlıses çifti ikizlere çift isim verdi.

Çift erkek ikiz bebeklerine babalarının ismini vermeye düşündüklerini belirtmişti. Bu isimlerin yanına birer isim daha ekledi. Bebeklerin isimleri SİNAN EMİR ve İBRAHİM AYEL oldu.

Tatlıses Çiftin oğullarından biri olan İbrahim Ayel 3 günlükken kalbindeki rahatsızlıktan dolayı ameliyat oldu.  Yasemin Şefkatli ise yaptığı paylaşımda oğlunun sağlık durumunun iyi olduğunu bu fotoğrafı paylaşarak söyledi.

Yasemin Şefkatli anne olduAzra Akın ve Atakan Koru

2002 dünya güzeli Azra Akın, 2017’de Atakan Koru ile evlenmiş, 2018’de oğlu Demir’i kucağına almıştı.Azra Akın ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Azra Akın yaptığı röportajda  ” Kendimizi çok şanslı hissettik ve şükrettik. Ağustos ayında ailecek çıktığımız yaz  tatilinde aldım haberi. Hemen bütün aileye açıklama heyecanı hissettim ” diyerek 4 aylık hamile olduğunu açıkladı.

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy Eylül 2022 yılında dünya evine girmişti. Oktay çiftinden müjdeli  haber geldi. Çift, sosyal medya hesaplarından ” KIZ ” bebekleri olacağını müjdeledi. Yıldız Çağrı Atiksoy’un 3.5 aylık hamile olduğu tahmin ediliyor.Ahmet Kural ve Çağla Gizem

Ahmet Kural ve Çağla Gizem 2023 yılında evlenen çift ” Çok heyecanlıyız” notuyla bebekleri olacağını açıkladı.

 

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer

Eda Ece ,  basketbolcu Buğrahan Tuncer ile 21 Haziran’da dünya evine girmişti. Geçtiğimiz günlerde güzel oyuncunun 1 aylık hamile olduğu duyulmuştu.  Alışverişte görüntülenen Ece “Aslı Enver’in yanına gideceğim buradan. Ondan annelik dersleri alıyorum, Elay’a da hediye bakıyorum” dedi. Aslı Enver 4 Temmuz’da anne olmuştu.

Eda Ece’nin bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Eda Ece KIZ bebek bekliyor.

Kaynak: Kamil SÜMERSongül Öden ve Arman Bıçakçı

Arman Bıçakçı ile mutlu bir evliliği olan Songül Öden cephesinden müjdeli haber geldi. Songül Öden 27 Ocak 2024 tarihinde anne oldu. Bıçakçı çiftinin kızları dünyaya geldi. Çift kızlarına “ Sone Larin “ ismini verdi.

Üç yıl önce nikah masasına oturan başarılı oyuncu Songül Öden, takipçilerin isteğini geri çevirmemişti ve hamilelik fotoğrafını paylaştı.

“5 aydır taşınmaya çalışıyorum. Taşınmaktan daha kötü olan şey hamileyken taşınmakmış. Çeken bilir. @Ezgi Mola” notuyla Ezgi Mola’ya gönderme yaptı.

Burcu Biricik ve Emre Yetkin

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla adından söz ettiren güzel oyuncu Burcu Biricik, 2016 yılında Emre Yetkin ile dünyaevine girmişti. Burcu Biricik, 3,5 aylık hamile olduğunu açıkladı. Biricik, bebeğinin cinsiyetinin KIZ olduğunu söyledi.

Burcu Biricik kendi doğum gününde kızının isminin “ LUNA “ olacağını açıkladı.

 


2023’te Bebek Sahibi Olan Ünlüler