2023’de Evlenecek ve Evlenen Ünlüler

2023’de Evlenecek ve Evlenen Ünlüler i sizin için derledik.

 Lara ve Mehdi Karimi 

Şarkıcı Lara voleybolcu Mehdi Karimi ile evlendi

“Katmer Katmer” ve “Allah Versin” gibi şarkılarla tanınan Lara dünyaevine girdi.

Karimi ile nikah masasına oturan şarkıcı, eşiyle karelerini Instagram hesabından yayınladı. Lara, paylaşımına şu notu düştü:

“Senin gibi bir adama sahip olduğum için, beni ben olduğum için, sevdiğini bildiğim için çok mutluyum. Seni tanıdığım için, attığım tüm adımlar için, seni tereddütsüz hayatıma aldığım için çok mutluyum. Dünüm, bugünüm, yarınım… Seni her şeyden, herkesten çok seviyorum Mehdi Karimi. 07.03.2023.”

Lara yaptırdığı estetikle çok konuşuldu.

Meltem Yılmazkaya ve Kadir Doğan

Güldür Güldür’ün sevilen oyuncusu Meltem Yılmazkaya, müzisyen Kadir Doğan ile evlendi. Çift bu karelerle düğün fotoğraflarını sevenleri ile paylaştı.

Bora Akkaş ve Oben Alkan

Oyuncu Bora Akkaş ve blogger Oben Alkan 2 Şubat 2023 tarihinde dünya evine girdi. Milano’daki Türkiye Başkonsolosluğu’nda kıyılan nikaha çiftin yakın arkadaşları katıldı.

Zafer Savaş ve Melis Ketenci

Perihan Savaş’ın oğu Zafer Savaş 2022 kasım ayında sevgilisi Melis Ketenci’ye sürpriz yaparak evlilik teklifinde bulunmuştu. Zafer Savaş ve Melis Ketenci 28 Mayıs 2022 tarihinde nişanlanarak evliliğe ilk adımlarını atmıştı.

21 Ocak 2023 tarihinde çift mutluluğa imzalarını atarak, muradına erdi. Düğün Beşiktaş’ta lüks bir otelde gerçekleşti. Düğüne katılan davetliler arasında şıklık yarışı vardı. Perihan Savaş giydiği kıyafetle göz kamaştırdı.

Sosyal Medya’da Melis Ketenci Perihan Savaş’ın gençliğine benzetildi.

Melis Ketenci ve Zafer Savaş Düğün Detayları

Gelinlik: @tugceozkaynak

Organizasyon: @sundayistanbul

Fotoğraflar: @junewed

Mekan: @shnagrilaistanbul

Saç: @batuhangelisli

Makyaj: @hazalocal


Özcan Deniz ve Samar Dadgar

Şarkıcı Özcan Deniz, yaklaşık 1,5 senedir birlikte olduğu Samar Dadgar ile dünyaevine girdi.  Habertürk’ün haberine göre, çift Zekeriyaköy’de nikah masasına oturdu. Çift düğün fotoğraflarını sosyla medya hesaplarından paylaştı.

2023’de Evlenecek Olan Ünlüler

Burcu Esmersoy ve Nazım Akmandil

Burcu Esmersoy, Mayıs ayında çıktıkları yurt dışı tatilinde sevgilisi Nazım Akmandil’den evlilik teklifi almıştı. Burcu Esmersoy evlilik teklifine ” EVET ” cevabını vermişti.

Çiftin 1 Nisan 2023 tarihinde nikah masasına oturacağı konuşuluyor. Düğün ise evlilik teklifinin yaıldığı yerde İtalya Portofino’da olacak.

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer çifti evlilik hazırlıklarına son hız devam ediyor. 20 Haziran!da nikah masasına oturmayı planlayan çiftin düğün detayları belli olmaya başladı. Eda Ece gelinliğini Hollywood yıldızlarının tasarımcısı Zuhair Murad’dan seçti.

4 yıl birlkte olan çift Boğaz’ın ihtişamlı otellerinden Fourseasons Bosphorus’da evlenecek.    ( Mehmet Üstündağ – Kelebek )

Melek Mosso ve Serkan Sağdıç

Melek Mosso, klip çekiminde aşk yaşamaya başladığı Manken Serkan Sağdıç’ın evlilik teklifini kabul etti.

 

2023’de Bebek Sahibi Olan Ünlüler İçin TIKLAYINIZ…