2023’te Boşanma Kararı Alan ve Boşanan Ünlüler

Evlilik kararı ile mutluluğa imza attılar… Aynı evi aylarca, yıllarca paylaştılar fakat her şey yolunda gitmedi onlar için 🙁 Ve ayrılma kararı aldılar.

2023’te Boşanan ve Boşanma Kararı Alan Çiftler de gün geçtikçe maalesef artıyor.

2023’te Boşanma Kararı Alan ve Boşanan Ünlüler:

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ 

27 yıldır birlikte olan ve çok beğenilen Aslantuğ çifti ne yazık ki boşanma kararı aldı. 2.kez anlaşılır bir dille boşanacaklarını açıklayan Arzum Onan’ın açıklamalarına ulaşmak için tıklayınız.

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak

Son 6 aydır ünlü çiftin mutlu evliliklerine nazar değmişti. Hatta boşanacakları uzun süre konuşulmuştu. Ünlü çiftin terapiye gittiği konuşulurken evliliklerini kurtaramadıkları yönünde bilgi geldikten sonra Ceyda Düvenci sosyal medyada yaptığı paylaşımla boşanma kararı aldıklarını doğruladı.

Ceyda Düvenci’nin İşte O paylaşımı :

Bazen istemesen de bambaşka bir yola çıkmak zorunda kalırmışsın… Sözler yetersiz kalırmış bazen… Evet, gözlerim hüzünlü baksa da gülmeye devam edeceğim…

Ve hayat sana yine de teşekkür ederim, vardır benim için bir planın hep bilirim… Akışa bıraktım kendimi, gelecek günlerin güzelliğine güveniyorum…

Ateş böcekleri iyidir… Bir de sinek kuşları, bir de kırlangıçlar ve baykuşlar…

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak, 2015’te evlenmiş ve Okan Ali adında bir çocukları olmuştu.

Nursel Ergin ve Murat Akyer

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta isimli yarışmanın sunucusu Nursel Ergin, 2017 yılında dünyaevine girdiği Murat Akyer ile boşandığını bir video ile sosyal medya hesabından açıkladı.

Ergin, Instagram hesabından 2017 yılında evlendiği Murat Akyer ile boşandığını açıkladı. Ünlü sunucu, uzunca bir yazı ile yaptığı boşanma açıklanmasının sonunda şu ifadelere yer verdi: İnsanı makyajdan, pahalı kıyafetlerden daha çok güzelleştiren birkaç şey söyleyeceğim; Merhamet, empati, nezaket…? Ben de sadece bunlara sahip özel ruhların anlayacağını düşünüp süreci paylaşmak istiyorum. (Diğer kötü ruhlar siz tepişin, sizin için fazla derin ve uzun bir yazı, kendiniz çalın kendiniz söyleyin yormayın kendinizi). Kısacık hayatımızın 6 yılında, en güzel şarkıları birlikte dinledik, söyledik dans ettik, birçok ülkenin yağmurun da birlikte ıslandık, güldük ,ağladık, lokmamızı bölüştük, hayatı paylaştık yüzümüzdeki çizgilere saçımızda beyazlara şahit olduk, çok sevdik, değer verdik aşkı tattık.

40 yaşımın avantajını yaşıyorum ve belki de ilk defa kim ne der diye takmıyorum. Başında da olduğu gibi söylenen yapılan her şeyi sadece izliyorum, Evet, gerçekten insan kalbinin ekmeğini yiyor. Evren ve rabbim bana karşı her zaman cömert davranıyor. Ben kendimi ruhumu biliyorum kalbim attığı sürece kimseyi kırmam üzmem. Tek bir amacım var bana verilen bu yaşamı onurlandırmak. mutluluğun peşini asla bırakmamak. Olan güzeldir.

Maalesef sizin sevineceğiniz gibi konuştuğunuz gibi olaylar yaşanmadı. Ne Murat, ne ben birbirimizi üzmedik. Ülkede daha önemli meseleler varken bence murat ve Nursel’i bu kadar kafaya takmayın. Biz iyiyiz mutluyuz hayat devam ediyor… Gerçekten anlayabilene kısa bir Ahmet Altan yazısı paylaşıp izninizi isteyip süreci kendi içimizde yaşayalım? Bazen, sevdiğiniz insan kendi içine girip gözden kaybolur. Kapısız bir katedralin önünde duran biçare bir dindar gibi, içeri girenin yeniden dışarı çıkacağı bir geçit bulabilmek için sevdiğiniz insanın etrafında dolaşmaya başlarsınız.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

Oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç, geçtiğimiz yıl ağustos ayında muhteşem bir düğünle nikah masasına oturmuştu. Bir süredir evliliklerinde kriz yaşadıkları söylenilen çiftten kötü haber geldi.

BOŞANIYORLAR

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir yaptıkları bu ortak açıklama ile boşanacaklarını dile getirdi:

Evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp, sona erdirme kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor; onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas şekilde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz. Siz basın mensubu arkadaşlarımızın da bu sürece aynı hassasiyetle yaklaşmasını önemle rica ediyoruz.

Bu haberleri sevenlerini üzen çift evlerini ayırdı. İkili, sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi sürdürüyor.Zahide Yetiş ve Cem Arısoy

Özel hayatlarını gözlerden uzakta yaşayan Zahide Yetiş ile Cem Arısoy ayrılık kararı aldı ve resmen boşandılar. Çiftin 5 yaşında Aras isminde oğulları var.

“Aras ile yeni sayfalar açtık diyen Zahide Yetiş, Cem Arısoy’dan boşandığını açıkladı.  9 yıl evli kalan çift sevenlerini bu haberle üzdü.

Zeynep Beşerler ve Emir İçgören

2013 yılında ünlü oyuncu Zeynep Beşerler ve iş insanı Emir İçgören dünyaevine girmişti.  Gözlerden uzak ve mütevazı bir hayat süren çiftten üzücü haber geldi. Zeynep Beşerler ve Emir İçgören’in 10 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı.Çiftin bu evliliğinden de Kerem adını verdikleri bir oğulları var.

Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz

Buğra Gülsoy ile 2018 yılında nikah masasına oturduğu Nilüfer Gürbüz  tek celsede boşandı.

Nisan ayında 4 yaşına girecek olan Cem adında oğulları olan çift aldıkları kararla evliliklerini anlaşmalı olarak bitirdi.

Aynı evde yaşayan çiftin uzun süredir beraber değil, tek başlarına sosyal ortamlara katılması dikkat çekiyordu.Yaşadıkları fikir ayrılıkları nedeniyle evliliklerini yürütemeyen çift, oğulları için arkadaşça görüşmeye devam edecek. ( Birsen Altuntaş )

2023’de Evlenecek ve Evlenen Ünlüler