Ünlülerin Sevgilileri

Ünlülerin merak edilen yaşamlarının yanı sıra sevgilileri de oldukça merak edilmeye devam ediyor. Son zamanlarda en çok merak edilen ünlülerin sevgililerini sizler için derledik.

Erkan Şen ve Eda Erol

Dj, Prodüktör ve Müzisyen olan Erkan Şen, Esra Erol’un kız kardeşi Eda Erol ile el ele yakalandı. Aşkları beklegendikten sonra çift, sosyal medya hesaplarından birlikte fotoğraflarını paylaşmaya başladı.

İrem Derici ve Atakan Işıktutan

Ünlü şarkıcı İrem Derici, yeni bir aşka yelken açtı. Sevilen şarkıcı, gönlünü eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıtutan’a kaptırdı. İrem Derici, sevgilisi ile olan tatil fotoğraflarını sevenleri ile paylaşmaya devam ediyor.

Hande Erçel ve Hakan Sabancı

Hande Erçel ve Hakan Sabancı Paris tatili dönüiü havaalanında yakalandı. Böylece yeni çift aşklarını ilan etmek zorunda kaldı.

Hande Erçel ” Tatilimiz güzel geçti, her şey çok güzel ” yorumu geldi.

Ciddi bir ilişki mi? sorusun Hakan Sabancı ise yeni ilişkisi için ” Ciddi bir ilişki ” şeklinde cavapladı.


Çağla Şikel ve Nail Gönenli

Ünlülerin avukatı olan Nail Gönenli ile yeni bir aşka yelken açan Çağla Şikel sık sık akşam  beraber kameralara yakalanıyor.

Bir AVM’DE görüntülenen ve soruları cevaplayan Çağla Şikel aşkını inkar etmedi ve her şeyin  göründüğü gibi olduğunu ifade etti. Sevgilisi hakkında sorulan soruya ise yanıt vermekten çekindi. Ve  bu konu ile ilgili asla konuşmayacağını da ekledi.

Emine Ün ve Ayk Karakulakyan 

Geçtiğimiz yıl eşi Tolga Karakaş’tan boşanan Emine Ün, işadamı Ayk Karakulakyan ile yeni bir aşka yelken açtı.

2023’de Evlenecek ve Evlenen Ünlüler