Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan İddialara Yanıt Verdi!

SANAT dünyasının en beğenilen çiftleri arasında olan Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın evliliklerinde kriz yaşadığı iddia edilmişti.

27 yıllık evliliklerini bitirme noktasına getirdikleri konuşulan Aslantuğ ve Onan çiftinin, evlerini ayırdıkları ve Onan’ın aralık ayında yaşadıkları evden ayrılıp başka bir eve yerleştiği öne sürülmüştü. Arzum Onan, Boşanma ve “Psikolojik şiddet” haberleriyle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapmak zorunda bırakıldı.

O iddiadan sonra Arzum Onan’dan açıklama geldi.

İŞTE O AÇIKLAMA !

HER İLİŞKİNİN YAŞAYABİLECEĞİ…

Eşi Mehmet Aslantuğ ile deniz kenarında çekildiği bir kareyi paylaşan Onan, sosyal medya hesabından şöyle ıbir açıklama yaptı: “30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; değil “psikolojik şiddet”, her daim yanımda olan ve beni destekleyen kişiliği bu türden dedikodulara malzeme olmayı asla haketmez. Zamanla her ilişkinin yaşadığı / yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; asla birbirimize olan sevgimizi, saygımızı ve ailemizin durduğu yeri değiştirmez.”
HAYATIMIZA KATTIĞIN HER ŞEY İÇİN MİNNETTARIM!

Mehmet Aslantuğ, eşinin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya böyle yorum yaptı:

Erkeksiniz; ya da kadın, elinizi tutan da kadın; ya da erkek, hiç fark etmez. Dönüp iyice bir daha bakın. Ya değer aşılar; ya da değer aşındırır! Hayatımıza kattığın her şey için minnettarım❤️❤️❤️
27 YILLIK EVLİLİK

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çiftinin 27 yıllık evliliklerinden Can isminde bir oğulları var.

 

2. Açıklamlarında İse Arzum Onan Boşanacaklarını Açıkça Doğruladı!

 • NET SÖYLÜYORUM!

  Bazılarının vicdanı yok.

  Sırf kendi çıkarları uğruna,  neredeyse bir ömür geçirdiğim, hepinizin yakından tanıdığı; tutarlı, saygılı, hassas Mehmet’i, son derece çirkin bir yalanla, konumlandığı siyasi mücadelesi üzerinden vurmaya çalışıyorlar.

  Oysa çok nazik bir üslupla açıklamaya çalıştım.

  “30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet’,
  her daim yanımda olan, destekleyen kişiliği, bu türden iftiralara malzeme olmayı asla hak etmez” dedim.


  Boşanma sürecini de; başta oğlumuz, sevdiklerimiz ve sevenlerimiz için ilave duygusal yüklere dönüştürmemek adına böyle tarif ettim.

  Zaman içinde gelinen aşamada, boşanmayı talep eden Mehmet oldu. Dava sürecini benim başlatmamın da daha seviyeli bir yaklaşım olacağına karar verdik.

  29 Mayıs boşanma tarihimiz dışındaki bu yalan iddialar alenen kötü niyet barındırmakta, amaçlı yapılmaktadır.

  Daha önce de paylaştığım üzere; zamanla her ilişkinin yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; birbirimize olan sevgimizi, saygımızı, ailemizin durduğu yeri değiştirmeyecek!

  Sevgiyle, sükunetle…

 

2023’de Boşanma Kararı Alan ve Boşanan Ünlüler