2023’de Bebek Sahibi Olan Ünlüler

2023’de dünyaya gelen ünlü bebek haberleri gelmeye başladı . 2023’de Bebek Sahibi Olan Ünlüler listesini sizler için hazırladık.

Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı, 8 Mayıs’ta aile arasında düzenlenen nikah töreniyle hayatlarını birleştirmişti Ünlü çiftten 23 Kasım 2023 tarihinde oğullarını kucağına aldı.

Aksakallı çiftinin bebeklerinin ismi ” CAN ” oldu.

İkili ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşadı.

İpek Açar ve Alper Kömürcü

Merhum sanatçı Kayahan’la evliliğinden 23 yaşında bir kızı olan İpek Açar, 2019 yılında evlendiği Alper Kömürcü ile çocuk sahibi olamayacağını öğrenince 3 yıl önce evlatlık başvurusunda bulunmuştu. 5 aylık hamile olduğunu öğrenince başka bir ailenin hakkında girmemek için başvurusunu geri çektiğini söylemişti.
İpek Açar, ERKEK bebek beklediklerini sosyal medya hesabından böyle duyurmuştu.

‘Güzel dilekleriniz için sonsuz teşekkürler.Rabbim sağlıkla yavrumuza kavuşmayı nasib etsin inşallah.

🤲🏻💙🧿👼😇

Kömürcü çifti 19 Aralık Salı günü oğullarını kucağına aldı. Çift bebeklerine ” ÖMER ” ismini verdi. Ve İpek Açar Kömürcü bebeklerinin doğumunu bu kare ile müjdeledi.

Funda Eryiğit ve  Berkun Oya

Oyuncu Funda Eyiğit ve yönetmen sevgilisi Berkun Oya ile 2 yıldır aşk yaşıyordu.Mutluluklarını evlilikle taçlandırmayı düşünürken  çift bebek haberi almıştı.7 aylık hamile olan Funda Eryiğit ve Berkun Oya nikah masasına oturdu.

Depremden dolayı düğünü erteleyen çift yakın zaman önce anne-baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Oya çiftinin oğulları oldu. Bebeklerinin ismi ise ” CİVAN ” oldu.

Aslı Enver ve Berkin Gökbulak

12 Kasım 2022 tarihinde Berkin Gökbulak ile evlenen Aslı Enver kızlarını 6 Temmuz 2023 tarihinde kucağına aldı.

Çift kızlarına ”ELAY” ismini verdiler. Anne ve bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu söylendi.

Elay İsminin Anlamı: Yükseklik ve yükseliş demektir.

Hacı Sabancı ve Nazlı Sabancı

Nazlı Sabancı anne oldu, hacı sabancı baba oldu, arzu sabancının torunu doğdu, nazlı sabancı doğum yaptı

10 Ekim 2021 tarihinde sade bir düğünle dünya evine giren Nazlı Sabancı ve Hacı Sabancı’nın kız bebekleri bugün dünyaya geldi.

Sabancı çifti kızlarına ” Arzu Alara ” ismini verdi. Anneleri Arzu Sabancı’nın ismini de koyarak taze babaanneyi mutlu ettiler. Arzu Alara bebek 15 Ağustos 2023 tarhihinde 50cm, 3550 gr doğdu.

Atakan Arslan ve Serap Korkmaz Arslan

”Avatar” lakabı ile tanınan Survivor yarışmacısı, milli boksçu Atakan Arslan, Serap Korkmaz ile 2017 yılında evlenmişti. 2018 yılında oğulları ” Leo Aslan ”ı kucaklarına almıştı. Arslan ailesi 2. bebek haberini sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşmıştı.

Arslan çifti 07 Mart 2023 tarihinde kız bebeklerini Amerika’da kucağına aldı. Bebeklerinin ismi ” ZENIA” oldu.

Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ

Aslışah Alkoçlar ile eşi Kaan Demirağ, ikinci bebeklerini 17 Şubat 2023 tarihinde kucağına aldı.  Demirağ çiftinin kızları oldu. Kılzarına ”ADA’‘ ismini verdiklerini Aslışah Alkoçlar bu kareyle paylaştı. Çiftin 1 yaşında ”CEM” isminde bir oğlu var.Hazal Kaya ve Ali Atalay

 Hazal Kaya 2. kez anne oldu. Atalay çiftinin 2 yaşında ”FİKRET ALİ” isminde oğlu var.

12 Şubat 2023 tarihinde Atalay çifti 2. kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşadı ve kızlarını kucaklarına aldı. Kızlarına ise ”LEYLA SÜREYYA” ismini koydular.

Nihat Doğan ve Arezoo Gharlar

2022 yılında ünlü şarkıcı Nihat Doğan, İranlı bir hayranı Arezoo Gharlar’la dünyaevine girdi. Baba olmak için gün sayan Nihat Doğan, bugün mutlu haberi hayranlarına verdi. Sosyal medya hesabından ünlü şarkıcı, oğlunu da ilk kez gösterdi. İşte Nihat Doğan’ın o duygusal paylaşımı!

“BU DÜNYADA EN ÇOK İSTEDİĞİM ŞEY”

Doğan paylaştığı fotoğrafın altına, “Bu dünyada en çok istediğim şey evlat sahibi olmaktı. 13 Ocak cuma günü oğlum ‘Badıkan’ dünyaya geldi ve bu duamı kabul eden Rabbime şükürler, bana dünyanın en güzel hediyesini veren eşime teşekkürler olsun. Rabbim önce sizin sonra benim evladıma güzel bir kader yazsın. Hayırlı güzel bir ömür nasip etsin. Heyecandan bugün paylaşabildim, babalık heyecanı, sahne heyecanına hiç benzemiyor Rabbim herkese nasip etsin. Hoş geldin ” Amin Badıkan DoğanDoğan bir röportajında oğlunun ismini neden Amin Badıkan koyduklarını açıkladı, “Aşiretimizin adını alsın istedim, Badıkan koymayı düşündüm… Sonra annesi rüyasında ‘Amin’ diye görmüş. Vicdan azabı çekmek istemedim. Her iki ismi birden koymaya karar verdik. Adı ‘Amin Badıkan’ olacak.” dedi.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit  2. kez bebeklerini kucağına aldı. Özçivit çifti 18 Ocak 2023 tarihinde doğan bebeklerine ”KEREM” ismini verdi.

Çiftin 3 yaşında ” KARAN ” isminde bir oğlu var.

İşte karşınızda Kerem Bebek!

Fahriye Evcen 2. oğulları Kerem’in yüzünü Kerem’in 1. yaş gününü kutlayarak sevenleri ile paylaştı.

Fahriye Evcen Taburcu oldu. Verdiği Röportajda şunları söyledi:

Fahriye Evcen ” Doğum çok güzel geçti. Sağlıpı yerinde, benim de öyle.” derken Burak Özçivit ” Karan’ın tepkleri müthiş. Zaten merakla onu bekliyordu. Bizi de şaşırttı açıkçası. Doğuma girdim. Böyle bir an kaçar mı? Karan’da da girmiştim. Kerem’de de girdim. Müthiş bir şey. Allah isteyen herkese nasip etsin. ” açıklamalarını yaptılar. ( Behlül Aydın)Leyla Lydia Tuğutlu ve Ceyhun Ergün

Uyanış:Büyük Selçuklu, Kiralık Aşk ve Delibal gibi yapımlarda rol alan Leyla Lydia Tuğutlu, Ceyhun Ergün ile sessiz bir şekilde evlenmişti ve çiftten müjdeli bir haber geldi. Tuğutlu, 18 Ocak’ta bebeğini kucağına aldı. Oğulları olan Ergün çifti bebeklerine ” Evren Deniz ‘‘ ismini verdi.

Leyla Lydia Turgutlu müjdeli haberi sevenleri ile bu sözlerle paylaştı:

Verified
18 Ocak oğlumuz Evren Deniz dünyaya geldi..2023’ün bize hediyesi..💫önce oğluma teşekkür etmeliyim bana rahat bir hamilelik yaşattığı için..sonra eşime desteklerinden dolayı..🤍
anne adayları için paylaşmak istediğim birkaç cümle var..en başından beri istediğim normal doğumdu ama bu süreçte bir o kadar da yanlış bilgi duyuyoruz..mental olarak bu süreçte bana en iyi gelenler hypnobirthing ile tanışmak ve yaptığım hamile yogasıydı. Bütün kadınların aslında doğasında olan vücuduna ve bebeğine tam olarak güvenme halini kendine hatırlatmak..Bir başka konu bu süreçte bana en iyi gelecek doğum şeklini ve doktoru bulabilmekti..Tanıştığımız günden itibaren doğru kişilerle doğumda olacağımı bilmek beni çok rahatlattı.
Suda doğumu bana ilaçsız sıkıntısız müdahalesiz en doğal şekilde yaptıran, bize verdiği güvenle @dryusufolgac ‘a , güzel enerjisiyle beni hep rahatlatan, yönlendiren ve hastanedeki her dakikamızda bana iyi gelen @ebehayriye çok teşekkür ederim🙏✨

2023’de Bebek Bekleyen Ünlüler


 


1 Yorum