2023’de Bebek Sahibi Olan Ünlüler

2023’de dünyaya gelen ünlü bebek haberleri gelmeye başladı . 2023’de Bebek Sahibi Olan Ünlüler listesini sizler için hazırladık.

Nihat Doğan ve Arezoo Gharlar

2022 yılında ünlü şarkıcı Nihat Doğan, İranlı bir hayranı Arezoo Gharlar’la dünyaevine girdi. Baba olmak için gün sayan Nihat Doğan, bugün mutlu haberi hayranlarına verdi. Sosyal medya hesabından ünlü şarkıcı, oğlunu da ilk kez gösterdi. İşte Nihat Doğan’ın o duygusal paylaşımı!

“BU DÜNYADA EN ÇOK İSTEDİĞİM ŞEY”

Doğan paylaştığı fotoğrafın altına, “Bu dünyada en çok istediğim şey evlat sahibi olmaktı. 13 Ocak cuma günü oğlum ‘Badıkan’ dünyaya geldi ve bu duamı kabul eden Rabbime şükürler, bana dünyanın en güzel hediyesini veren eşime teşekkürler olsun. Rabbim önce sizin sonra benim evladıma güzel bir kader yazsın. Hayırlı güzel bir ömür nasip etsin. Heyecandan bugün paylaşabildim, babalık heyecanı, sahne heyecanına hiç benzemiyor Rabbim herkese nasip etsin. Hoş geldin ” Amin Badıkan Doğan

Doğan bir röportajında oğlunun ismini neden Amin Badıkan koyduklarını açıkladı, “Aşiretimizin adını alsın istedim, Badıkan koymayı düşündüm… Sonra annesi rüyasında ‘Amin’ diye görmüş. Vicdan azabı çekmek istemedim. Her iki ismi birden koymaya karar verdik. Adı ‘Amin Badıkan’ olacak.” dedi.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit  2. kez bebeklerini kucağına aldı. Özçivit çifti 18 Ocak 2023 tarihinde doğan bebeklerine ”KEREM” ismini verdi.

Çiftin 3 yaşında ” KARAN ” isminde bir oğlu var.

Fahriye Evcen Taburcu oldu. Verdiği Röportajda şunları söyledi:

Fahriye Evcen ” Doğum çok güzel geçti. Sağlıpı yerinde, benim de öyle.” derken Burak Özçivit ” Karan’ın tepkleri müthiş. Zaten merakla onu bekliyordu. Bizi de şaşırttı açıkçası. Doğuma girdim. Böyle bir an kaçar mı? Karan’da da girmiştim. Kerem’de de girdim. Müthiş bir şey. Allah isteyen herkese nasip etsin. ” açıklamalarını yaptılar. ( Behlül Aydın)

Leyla Lydia Tuğutlu ve Ceyhun Ergün

Uyanış:Büyük Selçuklu, Kiralık Aşk ve Delibal gibi yapımlarda rol alan Leyla Lydia Tuğutlu, Ceyhun Ergün ile sessiz bir şekilde evlenmişti ve çiftten müjdeli bir haber geldi. Tuğutlu, 18 Ocak’ta bebeğini kucağına aldı. Oğulları olan Ergün çifti bebeklerine ” Evren Deniz ‘‘ ismini verdi.

Leyla Lydia Turgutlu müjdeli haberi sevenleri ile bu sözlerle paylaştı:

Verified
18 Ocak oğlumuz Evren Deniz dünyaya geldi..2023’ün bize hediyesi..💫önce oğluma teşekkür etmeliyim bana rahat bir hamilelik yaşattığı için..sonra eşime desteklerinden dolayı..🤍
anne adayları için paylaşmak istediğim birkaç cümle var..en başından beri istediğim normal doğumdu ama bu süreçte bir o kadar da yanlış bilgi duyuyoruz..mental olarak bu süreçte bana en iyi gelenler hypnobirthing ile tanışmak ve yaptığım hamile yogasıydı. Bütün kadınların aslında doğasında olan vücuduna ve bebeğine tam olarak güvenme halini kendine hatırlatmak..Bir başka konu bu süreçte bana en iyi gelecek doğum şeklini ve doktoru bulabilmekti..Tanıştığımız günden itibaren doğru kişilerle doğumda olacağımı bilmek beni çok rahatlattı.
Suda doğumu bana ilaçsız sıkıntısız müdahalesiz en doğal şekilde yaptıran, bize verdiği güvenle @dryusufolgac ‘a , güzel enerjisiyle beni hep rahatlatan, yönlendiren ve hastanedeki her dakikamızda bana iyi gelen @ebehayriye çok teşekkür ederim🙏✨

2023’de Bebek Bekleyen Ünlüler