2024’te Bebek Sahibi Olan Ünlüler

2024’te dünyaya gelen ünlü bebek haberleri gelmeye başladı . 2024’te Bebek Sahibi Olan Ünlüler listesini sizler için hazırladık.

Ünlülerden Gelen Yeni Bebek Müjdeleri

2024’te Bebek Sahibi Olan Ünlüler

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy Eylül 2022 yılında dünya evine girmişti. Oktay çiftinden müjdeli  haber geldi. Çift, sosyal medya hesaplarından ” KIZ ” bebekleri olacağını duyurmuştu. Ve Oktay çiftinin kızları 21 Mayıs 2024 tarihinde dünyaya geldi. Riskli bir doğum olduğu için acilen doğuma alındığı belirtilen Yıldız Çağrı Atiksoy ve bebeklerinin sağlık durumlarının iyi olduğu açıklandı. Oktay çifti kız bebeklerine “ Mira Melina “ ismini verdiklerini açıkladılar.

Mira İsminin Anlamı: Sanskritçede “okyanus” anlamını taşır. Rusçada “Dünya” İbranicede “sınır” manasını taşır. Farsçada, emir veren komutan demektir. Arapçada ise, “tartışma” anlamındadır.

Melina İsminin Anlamı: Melina kelimesi Allah’ın hediyesi ve Allah’ın müjdesi anlamına gelir.

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli

2021 yılında dünya evine giren şarkıcı İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli mutlu evliliklerini sürdürmeye devam ediyor.

Tatlıses çiftinden müjdeli haber geldi. Çift, ikiz bebek bekliyor. Bu güzel haberi İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses verdi. İdo Tatlıses bebeklerin cinsiyetinin ERKEK olduğunu ” 2 tane daha İdo geliyor başına ” diyerek espiriyle açıklamıştı.

İkizler 21 Ocak 2024 tarihinde dünyaya geldi. Tatlıses çifti ikizlere çift isim verdi.

Çift erkek ikiz bebeklerine babalarının ismini vermeye düşündüklerini belirtmişti. Bu isimlerin yanına birer isim daha ekledi. Bebeklerin isimleri SİNAN EMİR ve İBRAHİM AYEL oldu.

Tatlıses Çiftin oğullarından biri olan İbrahim Ayel 3 günlükken kalbindeki rahatsızlıktan dolayı ameliyat oldu.  Yasemin Şefkatli ise yaptığı paylaşımda oğlunun sağlık durumunun iyi olduğunu bu fotoğrafı paylaşarak söyledi. İkizlerin kırklarını bu fotoğrafla uçurduklarını paylaştılar.

Yasemin Şefkatli anne oldu

 



 

Azra Akın ve Atakan Koru

2002 dünya güzeli Azra Akın, 2017’de Atakan Koru ile evlenmiş, 2018’de oğlu Demir’i kucağına almıştı.Azra Akın ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Azra Akın yaptığı röportajda  ” Kendimizi çok şanslı hissettik ve şükrettik. Ağustos ayında ailecek çıktığımız yaz  tatilinde aldım haberi. Hemen bütün aileye açıklama heyecanı hissettim ” diyerek 4 aylık hamile olduğunu açıklamıştı.

Azra Akın, 17 Nisan 2024 tarihinde sosyal medya hesabından anne olduğunu bu fotoğrafla şöyle açıkladı:

14 Nisan Pazar günü Demir’e bir kız kardeş geldi. Bize de çok güzel bir sürpriz oldu. İsmi Arya ❤️

Burcu Biricik ve Emre Yetkin

2016 yılından fotoğraf sanatçısı Emre Yetkin ile dünya evine giren Burcu Biricik 15 Temmuz 2024 tarihinde ilk kez anne oldu. Ünlü çift kızlarına Luna adını verdi.

Ahmet Kural ve Çağla Gizem

Ahmet Kural ve Çağla Gizem 2023 yılında evlenen çift ” Çok heyecanlıyız” notuyla bebekleri olacağını açıklamıştı.

Ahmet Kural baba olduğunun haberini sosyal medya hesabından paylaştı. Eşi ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Kural, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Bin aydan hayırlı Kadir Geceniz mübarek olsun. Bu gece bize ayrıca hayrıyla, mutluluğuyla ve Allah’ın sağ salim kucağımıza almayı nasip ettiği oğlumuz Kemal Kural’la geldi. Her şey yolunda, Çağla da Kemal de sağlıklı. Bu mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istedik.”

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer

Eda Ece ,  basketbolcu Buğrahan Tuncer ile 21 Haziran 2023 tarihinde dünya evine girmişti.  Eylül ayında hamilelik haberini verdiğimiz Eda Ece kızını kucağına aldı. Eda Ece ve Buğrahan Tuncer kız bebeklerine “ Mina İpek “ ismini verdi.

 

Songül Öden ve Arman Bıçakçı

Arman Bıçakçı ile mutlu bir evliliği olan Songül Öden cephesinden müjdeli haber geldi. Songül Öden 27 Ocak 2024 tarihinde anne oldu. Bıçakçı çiftinin kızları dünyaya geldi. Çift kızlarına “ Sone Larin “ ismini verdi.



Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu

Magazin dünyasının oyuncu çiftlerinden Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu, 28 Haziran 2021’de nikah masasına oturmuş, 2022’nin Mart ayında da kızları Zeynep’i kucaklarına almıştı.

Hazar bebek

Ünlü çift, ikinci kez anne-baba olmanın mutluluğunu 14 Mart 2024 tarihinde yaşadı. Ünlü çift, ” HAZAR ” adını verdikleri oğullarına kavuştu.