Kişiye Özel Led Işıklı Kalp Pano

Söz konusu sevdiklerimiz olunca özel günlere ait hediyelerin ayrıcalıklı ve farklı olmasına özen gösteriyoruz. Yaratıcı, sıradışı ve cezbedici hediyeler ararken oldukça zorlanıyoruz. Bugün; sıradışı hediye arayışında olanlar ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için farklı bir  hediye tavsiyesi ile sizlerle olacağım.

Hediyemen’in sizler için tasarladığı ” Kişiye Özel Led Işıklı Kalp Pano ” sayesinde sevdikleriniz ile anılarınız bir dekoratif bir aksesuara dönüşecek ve her anınız sevdikleriniz ile birlikte olacak.

Fotoğraflar; geçmişi en güzel belgeleyen, geleceğe güzel izler bırakan en kıymetli eşyalarımızdır. Geçmişi her an yaşamak isteyenler,  yad etmek isteyenler fotoğraflara bakarak geçmişe olan özlemini giderir. Farklı tasarımlarla fotoğraflarınızı evin en güzel yerinde sergilemek eminim sevdiklerinizi de mutlu edecektir.

 

Kişiye Özel Led Işıklı Kalp Pano sevdiklerinize sevginizi en güzel ifade etmenin bir yolu olacaktır. 23 adet fotoğraf ile hazırlanan bu şık pano hem romantik, hem eğlenceli çiftlere hitap etmektedir. Kalp Pano; parlak ve MDF ahşap yüzeyi üzerine capcanlı baskıyla süblime baskı tekniği ile hazırlanmaktadır.

Telefonunuzdan fotoğraf seçerek sevdiklerinizi şaşırtmanın ve mutlu etmenin tam vakti!

Hediyemen.com sitesinden satın alabilirsiniz.

Kişiye Özel Led Işıklı Kalp Pano Özellikleri:

1 -) Işıklandırma Hediyemen tarafından yapılmaktadır. Tamamen hazır şekilde yani Peri LED ışıkları takılı şekilde gönderilmektedir.
2 -) Teslim alındığında hemen kullanılabilir, tamamen hazırdır.
3 -) Ürün kutusu içerisinde 2 adet AA boy kalem pil yer almaktadır.
4 -) Ölçüleri: 29 X 26,5 cm. ölçülerindedir.
5 -) Lütfen Dikkat: Sipariş verirken yüklemiş olduğunuz fotoğraflar,Hediyemen tarafından çözünürlük ve fotoğraflarınızın ölçülerine göre ayrıca sıralanmaktadır. Bu yüzden; ürün üzerindeki fotoğraf sıralaması, pano üzerindeki en uygun çerçeveye göre şekillendirilmektedir.
6 -) Kalp Pano, hafta içi saat 14.00’a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

1 Yorum