Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak Odası Dekorasyonu, Yatak Odası Fikirleri, Dekorasyon Fikirleri, Yatak Odası Duvar Dekorasyonu, Yatak Odası Kırlent Modelleri | Neşeli Süs Evim
Yatak odanızı ucuz ve kolay yollarla dekore etmenin yollarını mı arıyorsunuz? Bunu yapmak aslında gerçekten çok kolay. Bütçenizden çok fazla fedakarlık yapmadan, yatak odanızı dekore edebileceğiniz 6 öneri ile karşınızdayım 🙂 

Yatak Odası Dekorasyonu

1. Mobilyanın Yerini Değiştirin – Odanızın şeklini değiştirmek, gerçekten büyük bir farklılık yaratacaktır. Aynı zamanda, odanızın havasını değiştirecek gerçekten kolay ve maliyeti sıfır bir yol olacaktır 🙂 Örneğin; yatağınızı odanızın tam köşesine yerleştirirseniz, odanız şık ve sıra dışı bir görünüme kavuşacaktır.

 

2. Duvarları Değiştirin Değişiklikte en çok gidilmesi gerek yol ise tabii ki duvarda değişiklik yapmak olacaktır. Yeni bir duvar rengi ile boyamanız aslında çok önemli değildir, etkileyici bir duvar kağıdı kenar süsü  ile, duvar panosu veya aksesuarları ile gerçekten farklı ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.
3. Yatağınızı Değiştirin Yeni bir nevresim takımı, şık yastıklar, ve yatak örtüsü alabilirsiniz. Şık, renkli ve büyük yastıklar gerçekten odaya hoş bir hava katıyor.
 4. Duvara Şık Baskılı Çerçeve Asın Duvarınıza çerçeve içinde bir fotoğraf, poster veya sanat eseri asabilirsiniz.
5. Odanızı Renklendirecek Şık bir Vazo ve Çiçek Kullanabilirsiniz Pudra renklerinin hakim olduğu veya oda renklerine uygun kullanacağınız yapay çiçekler odanıza  ferah bir görünüm verecektir. 
 6. Şık Bir Abajur  Yatak odanızda kullanacağınız bir abajur hem kullanışlı olacak hem de sıcak bir görünüm sağlayacaktır. Abajuru yatağınızın veya dolabınızın yanında, aynalı şifonyerin üstünde kullanabilirsiniz.
7.Perde ve Halı Değişimi –  Bütçenizi değerlendirerek perdenizde, perde yanlarında kullandığınız fon renklerinde, halılarınızda değişiklik yaparak yatak odasında farklılık yaratabilirsiniz.

 

 Kaynak:

https://decoholic.org/

https://www.rejuvenation.com/

 

2 YORUMLAR