Doğum Günü Afişi ve Magnet Tavsiyesi

Oğlumun 3. yaşını kutlamak üzere küçük bir doğum günü partisi vermiştik ve parti detaylarını daha önce sizlerle paylaşmıştım. Afiş ve magnet detayları ile ilgili bir çok soru alınca bu başlık altında size yardımcı olabilecek bilgilerle bugün karşınızdayım. 

Hazırlıklarım 1 ay öncesinden başladı. Temayı seçtikten sonra işimiz biraz kolaylaşsa da temaya özel afiş ve magnetleri nereden alacağıma dair pek bir fikrim olmadığı için küçük bir araştırma ile Magnetcin sayfasına ulaştım. Fiyatların hem uygun hem de ürünlerin kaliteli olduğunu düşünerek tercihimi Magnetcin’den yana kullandım. Çokta doğru bir karar aldığımı ürünler elime geçtikten sonra çok daha iyi anladım. 

Magnetcin instagram hesabından ürünleri görmek için tıklayınız.
 Doğum günü partimizde kullandığım afişin boyutu 80*110 cm, Vinil (Suya dayanklı) afişten yana kullandım tercihimi ve afişi daha sonra kullanmak amacıyla kenarlarında kuş gözü istemedim. Afişi kağıt olarak bastırmak isterseniz daha net görünür fakat kısa sürede yıpranır ve uzun süre maalesef kullanamazsınız.
Magnetin boyutu ise 8*11 cm kalın fotoblok. Magetin kalınlığı 5 mm ve magnetin üstü parlak kağıda basıldığı için çok net ve hoş görünüyor.
Doğum günü temamız ”Uçak Teması”. Bu temaya ait tasarımların tüm detaylarını ben hazırladım. Afiş, magnet, çerçeve süsleri, parti setleri, vs. 

 Blogumda yer alan ücretsiz parti setlerine ait hazır temaları kullanarak da afiş ve magnet tasarlayabilirsiniz. Tasarladıktan sonra İsmail Bey devreye girerek afiş ve magnet basımında size yardımcı olacaktır. Böylece parti konseptiniz uyum içerisinde olacaktır.

Magnetcin adresinde ürünlerin listesi ise şu şekilde;
  • Temalı Afişler,
  • Temalı Magnetler,
  • Temalı Davetiyeler,
  • Temalı Kavanoz Etiketleri,
  • Magnet Davetiyeler,
  • Chalkboard Magnetler
  • Açacak Magnetler

Ürünleri incelemek için internet adresini tıklayınız.

Sormak istediğiniz sorular olduğunuda neselisusevim@gmail.com adresine mail göndermeniz yeterli olacaktır. Parti detaylarımıza ulaşmak için tıklayınız.


Sevgiyle kalın…