Pelin Karahan’ın 2. Baby Shower Partisi

Pelin Karahan bugünlerde 2. kez anne olmaya hazırlanıyor. 2. kez anne olma heyecanını arkadaşlarıyla paylaşmak adına sade ve şık bir parti organize ederek sevenleriyle bir araya gelen güzel oyuncu her zamanki gibi sadeliği ile güzelliğini ön planda tutmayı başarmış 🙂
İlk bebeğine Ali Demir ismini veren Pelin Karahan ve Bedri Güntay çifti, 2. bebeklerine Can Eyüp ismini verecekler.  Pelin Karahan’ın ilk baby shower partisi için tıklayınız.
Baby shower partisinde mavi ve pembe tonları bir arada kullanılarak ferah bir ambiyans yakalanmış. Son yıllarda parti organizasyonlarında misaifirlerin eğlenceli vakit geçirerek fotoğraf çektirmesi amacıyla hazırlanan photo boot’u (fotoğraf kabini) bu partide de görüyoruz. Photo booth  çiçekler, balonlar ve MOMMY yazısı ile büyük bir zevkle ve özenle süslenmiş.
Misafirler için hazırlanan masa ise gayet sade ve şık görünüyor. Gümüş sunum servisleri, mumlar, konsepte uygun çiçekler ve kurabiyeler konsepti tamamlamış. Masa üzerinde yer alan CAN ismlik ise baby shower partisine neşe katmış. 
Baby Shower Partisinde misafirlere dağıtılan kartlar ise partinin eğlenceli bölümünü oluşturuyor.


Baby Shower Kartlarının Üzerinde Misafirlere Aşağıdaki Sorular Sorulmuş :

  • Saçları Kime Benzesin?  Anne’ye Baba’ya
  • Gözleri Kime Benzesin?   Anne’ye Baba’ya
  • Dudakları Kime Benzesin?  Anne’ye Baba’ya
  • Elleri Kime Benzesin?  Anne’ye Baba’ya
  • Boyu Kime Benzesin?  Anne’ye Baba’ya
  • Dişleri Kime Benzesin?  Anne’ye Baba’ya
Cevapları ise eminim siz de tahmin edebiliyorsunuzdur 🙂
Pelin Karahan ve Bedri Güntay çiftini tebrik ediyorum. 2. prenslerini sağlıkla, mutlulukla kucaklarına almalarını diliyorum…
 
Baby Shower partisi @derinpartievi tarafından organize edilmiş. Bu partide emeği geçen herkesin eline sağlık. Her şey gerçekten harika görünüyor.
 
Sevgiler…

4 YORUMLAR