Ücretsiz Flamingo Temalı Chalkboard Şablonu

Ücretsiz Flamingo Temalı Chalkboard, Şablonu Doğum Günü Anı Panosu, Flamingo Temalı Parti Süsleri, Chalkboard Siparişi Ver | Neşeli Süs Evim

Yaz günlerine en çok yakışan parti temalarından biri de hiç kuşkusuz tropikal desenlerin yer aldığı flamingo teması. Büyük küçük demeden tüm partilere uyarlanan Tropikal ve Flamingo teması partilere cıvıl cıvıl bir görünüm sağlamayı başarıyor.
Sizler için Ücretsiz Flamingo Temalı Chalkboard Şablonu hazırladım ve partilerinize neşe gelsin istedim. Partilerinizi tamamlayacak ve geleceğe güzel anılar bırakacak chalkboard tasarımını güle güle kullanın 🙂

 Neşeli Süs Evim olarak ücretsiz chalkboard tasarımları hazırlamaya ve yayınlamaya devam edeceğim. Bu yüzden önerileriniz benim için çok kıymetli. Önerilerde bulunmak isterseniz neselisusevim@gmail.com adresime mail göndermeniz yeterli olacaktır.

Bugün sizler için hazırladığım Ücretsiz Flamingo Temalı Chalkboard Tasarımım ve detayları ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Baskı almak için yapmanız gerekenler.

  1. AŞAMA: Aşağıdaki chalkboardun üstüne tıklayarak açınız.
  2. AŞAMA: Bilgisayarınıza farklı kaydediniz.
  3. AŞAMA: Photoshop gibi fotoğraf programı ile üzerine yazılar ekleyiniz.
  4. AŞAMA: 35*50 olarak hazırlanan chalkboardun baskısını alabilirsiniz.

Renkli baskıları kırtasiyeden, internet cafelerden veya matbaalardan temin edebilirsiniz. Kağıt cinsi çok önemlidir. Dilerseniz 250-300 gram karton kağıda , A4 ebatında fotoğraf kağıdına veya daha büyük ebatlarda sert mukavvaya bastırabilirsiniz.

Örnek chalkboardları (Doğum Günü Anı Panonolarını) görmek için TIKLAYINIZ.

 

 

Sevgiler…


3 YORUMLAR