Chalkboard Tasarımlarım ile Partileriniz Rengarenk !

Yavrunuza özel ve hoş bir anı hediye etmek  isteyen anneler için rengarenk chalkboard tasarımları ile karşınızdayım. Kişiye özel tasarlayarak hazırladığım  Chalkboard satışlarım tüm hızıyla devam ediyor. Ben sizlere uygun fiyatta bu tasarımları hazırlayarak mail olarak göndereceğim, sizlerin baskı alması ve süslemesi yeterli olacak. Dilerseniz çerçeveye, dilerseniz sert köpüğü istediğiniz boyutta keserek üstünü kumaşla kaplayarak  süsleyebilirsiniz.
Renkli baskıları kırtasiyeden, internet cafelerden veya matbaalardan temin edebilirsiniz. Kağıt cinsi çok önemlidir. Dilerseniz 250-300 gram karton kağıda , A4 ebatında fotoğraf kağıdına veya daha büyük ebatlarda sert mukavvaya bastırabilirsiniz.  
Sizler de yavrunuzun yaşına özel bir chalkboard tasarlamamı dilerseniz siparişinizi verebilirsiniz. Sevdiği yiyecekler, oyuncaklar, çizgi filmler, kilo, boy, diş sayısı gibi unutulmayacak güzel bir anıyı içeren chalkboard sizin de doğum gününüze renk katabilir. 
 
Chalkboard 30 TL size özel olarak tasarlanmaktadır.
 
Gönderdiğim tasarımlarda logo ve Neşeli Süs Evim yazısı olmayacaktır 🙂
Aşağıdaki chalkboard tasarımlarıma istediğiniz tema, figür ve karakter yerleştirilmektedir.


Tamamen farklı bir tasarım istenirse örnek chalkboard tasarımını göndermenizi rica etmekteyim.
Farklı chalkboard tasarım fiyatı ise 35 TL’dir.

 
Sipariş için : neselisusevim@gmail.com
 
Facebook hesabıma: https://www.facebook.com/neselisus.evim 
Blogumdaki iletişim bölümünden bana mesaj gönderebilirsiniz.
 

1 Yaş Anı Panosu, Anı Panosu, Bebek, Chalkboard, Chalkboard Tasarımı, Doğum Panosu, ERKEK, KIZ, 1 Yaş Anı Panosu, Anı Panosu, Bebek, Chalkboard, Chalkboard Tasarımı, Doğum Panosu, ERKEK, KIZ,
INSTAGRAM, FACEBOOK VE PİNTEREST hesaplarımı da takip ederseniz çok sevinirim.
 

Farklı Chalkboard Tasarımlarımı görmek için tıklayınız…

Sevgiyle kalın…

 

2 YORUMLAR