Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan’ın Evi

Son zamanlarda en çok konuşulan çiftler arasında Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan Turan da bulunuyor. Youtube kanalı açarak evinin kapılarını takipçilerine aralayan Aslıhan Doğan Turan son derece başarılı bir ev dekoru ile insanların karşısına çıkıyor. Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan’ın evi de çok konuşulanlar arasında bulunuyor. Çiftin evinin dekorasyonu için bir servete mal olduğu söylentileri en çok kulaklara çalınanlar arasında yer alıyor.
2018 senesinde Galatasaray takımının başarılı oyuncusu Arda Turan ile evlenen Aslıhan Doğan Turan genel olarak medyadan uzak durmayı tercih ediyor. Hamza Arda ve Asil Aslan adında iki çocukları olan çift mutluluklarını çok fazla kamera karşısında yaşamak istemiyorlar. Ancak yine de konuşulmaktan da geri kalmıyorlar.

Aslıhan Doğan Turan’ın bir Youtube kanalı açması ile birlikte çift yeniden sosyal medyanın da konuşulanları arasında yerini aldı denilebilir. Günlük hayatına dair yayınladığı vloglar ile kısa sürede takipçi sayısını artıran sosyetik güzel son günlerde ev turu videosu ile konuşulan isimler arasında yerini aldı.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan’ın Ev Turu

Oldukça büyük bir eve sahip olan çift evlerini dekore ederken oldukça çok masraf ettiler. Futbolcu Arda Turan’ın eşi kendi kanalında evlerin yaşandıkça güzelleştiğine dair fikirlerini de dile getirmiştir. Evlerinin dekoru son derece şık dursa da konfor her zaman ağırlıkta denilebilir. Siyah ve kahverenginin ağırlıkta olduğu evin büyük bir de yüzme havuzu bulunuyor.

Renksiz bir evden ziyade daha çok koyu renklerin hakim olduğu ev büyük oranda ahşapla kaplanmış durumda. Bu da evin daha cool bir görünüm kazanmasını sağlamış. Bunun yanında yalın ve sade olmasının yanında konfor düzeyi yüksek mobilyalarla evi daha sıcak bir hale getirmeyi çok iyi başarmışlar denilebilir. Sade olmasına rağmen son derece sıcak bir yuva olduğu söylenebilir. Aslıhan Doğan Turan’ın ev konusundaki zevkleri konusunda takipçileri de son derece yüksek beğeniler sunuyor.
Ev Dekorunda Çocuklar Unutulmamış

Çiftin iki küçük çocuğu bulunuyor. Bu nedenle de çift ev dekorunu yaparken çocuklarını da düşünerek tasarım yapmışlar.

1. kat: Salon,Yemek Odası ve Mutfak

Evin en çok vakit geçirilen alanı. Bu nedenle de kazaları önlemek için sehpa kenarlarının yuvarlak olmasına özen gösterilmiş. Bununla birlikte sanat eseri seçimlerinde genel olarak minimal objeleri tercih etmeyi uygun görmüşler.

Evin yemek salonunda 12 kişinin oturabileceği büyük bir yemek masası bulunuyor. Bunun yanında evin bahçesi de iç mekan kadar konforlu denilebilir. Çünkü yaz aylarının büyük bir kısmını aile bahçede havuz başında geçiriyor.

2. katı ise büyük bir odayı hem oturma odası hem de çocuk oyun alanı olarak kullanıyorlar. Çocuk odaları yine 2. katta bulunuyor. 3. katta ise Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan’ın odaları, dinlenme salonu ve giyinme odaları bulunuyor.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan’ın Ev Turunu İzleyebilirsiniz.