2022’de Boşanma Kararı Alan ve Boşanan Ünlüler

2022'de Boşanma Kararı Alan ve Boşanan Ünlüler,boşanan ünlüler,boşanma kararı alan ünlüler,2022'de boşanan ünlüler | Neşeli Süs Evim

Evlilik kararı ile mutluluğa imza attılar… Aynı evi aylarca, yıllarca paylaştılar fakat her şey yolunda gitmedi onlar için 🙁 Ve ayrılma kararı aldılar.

2022’de Boşanan ve Boşanma Kararı Alan Çiftler de gün geçtikçe maalesef artıyor.

2022’de Boşanma Kararı Alan ve Boşanan Ünlüler:

Naz Elmas ve Erol Özmandıracı

15 Aralık 2019’da Esma Sultan Yalısı’nda muhteşem bir düğün töreniyle evlenen Naz Elmas ve Erol Özmandıracı ayrılık kararı aldı.Boşanma kararı alan çift evleri de ayırdı.

Gizem Güven ve Caner Turp:

Bir zamanlar yayınlanan Sihirli Annem dizisinin sevilen oyuncusu Gizem Güven’den kötü haber geldi. Gizem Güven, 2020 yılında 10 yıllık futbolcusevgilisi Caner Turp ile Eylül 2020’de evlenmişti ve bu mutluluk maalesef uzun sürmedi. Ve Gizem Güven ayrılık kararı aldıklarını sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Ve sevenlerini üzdü.

Güven, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Bir süredir evliliğimizle ilgili yaşadığımız fikir ayrılıklarını çözüme ulaştıramadığımız için karşılıklı konuşup anlaşarak, saygı çerçevesi içinde ayrılık kararı aldığımızı sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Evliliğimizi bitirmiş olsak da, geçmişimize ve birbirimize olan olan saygımız baki kalacaktır. Dolayısıyla bizler ve ailelerimiz bu zorlu süreci atlatırken, konu ile alakalı olarak hassasiyetlerinizi rica ediyor ve gizliliğimize saygı göstermenizi bekliyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Gizem Güven – Caner Turp


Petek Dinçöz ile Serkan Kodaloğlu boşandı!

Petek Dinçöz, 2014 yılında Serkan Kodaloğlu ile evlenmişti. İrfan Aslan adında bir de oğulları olan çift 8 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı ve çift 15 Mart 2022 tarihinde tek celsede boşandı.

Ayrılık haberini Petek Dinçöz sosyal medya hesabından duyurdu.

“Sn.Serkan Kodaloğlu ile 2014 yılından beri devam eden evliliğimizi karşılıklı saygı çerçevesinde, anlaşmalı olarak bitirme kararı aldık. Oğlumuz İrfan Aslan Kodaloğlu için her zaman anne-baba ilişkimiz devam edecek. Sürece ve yaşananlara saygı duyulması dileğiyle…”

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı:

2018 yılında Amsterdam’da evlenen, dokuz ay evli kaldıktan sonra boşanan şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, Şubat 2021’de ikinci kez nikâh masasına oturmuşlardı. Ünlü çift, evliliklerinin henüz birinci yılı dolmadan yeniden ayrılma kararı aldıklarını belirttiler.

Emrah ve Sibel Erdoğan:

Ünlü şarkıcı Emrah, 2014 yılında evlendiği 2 çocuğunun annesi Sibel Erdoğan’dan boşandığını belirtti.

Fırat Tanış ve Kübra Tanış:

8 yıllık evliliği tek celsede bitti. Tanış, 8 yıllık eşi, kızının annesi Kübra Tanış’a boşanma davası açtı. Eşiyle fikren ve ruhen anlaşamadıklarını dava dilekçesinde belirten ünlü oyuncu, boşanma konusunda anlaşma sağladıklarını vurguladı. Duruşma yaklaşık 5 dk sürdü. Mahkeme çiftin çocuğunun velayetini anneye verdi.

( Kaynak: Hürriyet )

2022’de Bebek Bekleyen Ünlüler İçin TIKLAYINIZ…