Ücretsiz Unicorn Temalı Chalkboard Tasarımım

Son dönemde partilere neşe getirerek minik prensesleri mutlu eden unicornlar beni de mest ediyor. Gök kuşağını andıran renkleriyle bulunduğu ortama ayrıca renk katıyor.

Biliyorsunuz siz annelerin en çok sevdiği ve geleceğe güzel anılar bırakmak adına tercih ettiği chalkboardlar da vazgeçilmez parti süsleri arasında yer almayı başardı. Ve ben de siz anneleri mutlu etmek için ücretsiz minik tasarımlar yaparak sizleri ve yavrularınızı mutlu etmek için elimden gelen çabayı göstermeye çalışacağım. Çünkü; sizler en güzelini hak ediyorsunuz.

Sizlerden gelen pozitif mesajlar, olumlu düşünceler, gönderilerimin paylaşılması benim en büyük mutluluk kaynağım. Neşeli Süs Evim olarak ücretsiz chalkboard tasarımları hazırlamaya ve yayınlamaya devam edeceğim. Bu yüzden önerileriniz benim için çok kıymetli. Önerilerde bulunmak isterseniz neselisusevim@gmail.com adresime mail göndermeniz yeterli olacaktır.

Bugün sizler için hazırladığım Ücretsiz Unicorn Temalı Chalkboard Tasarımım ve detayları ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Baskı almak için yapmanız gerekenler.

  1. AŞAMA: Aşağıdaki chlaboardun üstüne tıklayarak açınız.
  2. AŞAMA: Bilgisayarınıza farklı kaydediniz.
  3. AŞAMA: Photoshop gibi fotoğraf programı ile üzerine yazılar ekleyiniz.
  4. AŞAMA: 35*50 olarak hazırlanan chalkboardun baskısını alabilirsiniz.

Renkli baskıları kırtasiyeden, internet cafelerden veya matbaalardan temin edebilirsiniz. Kağıt cinsi çok önemlidir. Dilerseniz 250-300 gram karton kağıda , A4 ebatında fotoğraf kağıdına veya daha büyük ebatlarda sert mukavvaya bastırabilirsiniz.

Ücretsiz Chalkboard Tasarımının Satışı Kesinlikle Yasaktır !