Boş Mama Kavanozlarını Süsleme Örnekleri, DIY Fikirleri, Boş Mama Kavanozlarını Değerlendir, Boş Mama Kavanozları Nasıl Süslenir? | Neşeli Süs Evim

Dekoratif Kaktüs Kavanozu

Kavanozu asacağınız uzunlukta ayarlayarak telin her iki ucunu kavanozun çevresini dolandırarak sıkıca bağlayın. Kavanozun içine toprak ile doldurun. Ve üstüne yapay kaktüs bitkilerini yerleştirin.

Bebeklerimiz kavanoz mama tüketimine başladıktan sonra boş mama kavanozları evimizde birikmeye başlar. Şirin ve minik görünümlerinden dolayı mama kavanozlarını atmaya kıyamayız. Gelecekte değerlendiririz düşüncesiyle biriktirdiğimiz onlarca mama kavanozunu ne yapabilirim? düşüncesi aklımızı hep meşgul eder. Ve artık boş mama kavanozlarını değerlendirme vakti gelmiştir. Bugün, boş mama kavanozlarını süsleme örnekleri ile sizlerle olacağım.

Üretken ve yaratıcı hanımların boş mama kavanozlarını nasıl değerlendirdiklerini hep beraber inceleyeceğiz. Eminim bu kadar çok fikrin içinde beğendiğiniz bir proje mutlaka olacaktır.

Önemli Bir İpucu: Kavanozların üstündeki yapışkan kağıtları çıkarmak için kaynar su dolu bir kabın içerisine kavanozları yerleştirin ve 30 dakika bekletin, kağıtlar kolayca pürüzsüz bir şekilde çıkacaktır.

Boş Mama Kavanozlarını Süsleme Fikirleri

Reçel ve Şeker Kavanozları

Boş Mama Kavanozlarını Değerlendirelim, Boş Mama Kavonozları DIY Fikirleri, Boş Mama Kavanozlarından Neler Yapılır?, Boş Mama Kavanozlarını Değerlendirme Yolları, Mama Kavanozu Çalışmaları Nasıl Yapılır?, Boş Mama Kavanozu Değerlendirme Önerileri, Mama Kavanozu Süsleme,Kavanozdan İlginç Tasarımlar, Boş Mama Kavanozundan Reçel ve Şeker Kavanozu Örneği, Ücretsiz Parti Setleri ve Fikirleri Neşeli Süs Evim

Kavanozların içine doldurmak istediğiniz yiyecekleri yerleştirin. Zigzag makas ile kestiğiniz kare kumaşları kavanozun üstünü örtün ve saman ip yardımıyla bağlayarak sunuma hazırlayabilirsiniz.

Mama Kavanozundan İğnelik

Boş Mama Kavanozlarını Değerlendirelim, Boş Mama Kavonozları DIY Fikirleri, Boş Mama Kavanozlarından Neler Yapılır?, Boş Mama Kavanozlarını Değerlendirme Yolları, Mama Kavanozu Çalışmaları Nasıl Yapılır?, Boş Mama Kavanozu Değerlendirme Önerileri, Mama Kavanozu Süsleme,Kavanozdan İlginç Tasarımlar, Mama Kavanozundan İğnelik, Ücretsiz Parti Setleri ve Fikirleri Neşeli Süs EvimKavanozu düğmelerle doldurun. Kumaşınızı yuvarlak boyutta keserek içine elyafla doldurarak dikiniz ve bu parçayı kavanoza yapıştırınız. Kenarını şerit bir kurdele ile süsleyiniz.

Yapılışı için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz: https://www.thelifeofjenniferdawn.com/

Kavanoz Kapaklarından Resimli Magnet

Boş Mama Kavanozlarını Değerlendirelim, Boş Mama Kavonozları DIY Fikirleri, Boş Mama Kavanozlarından Neler Yapılır?, Boş Mama Kavanozlarını Değerlendirme Yolları, Mama Kavanozu Çalışmaları Nasıl Yapılır?, Boş Mama Kavanozu Değerlendirme Önerileri, Mama Kavanozu Süsleme,Kavanozdan İlginç Tasarımlar, Kavanoz Kapaklarından Boş Magnet, Ücretsiz Parti Setleri ve Fikirleri Neşeli Süs Evim

Kavanoz kapaklarının arkasına mıknatıs yapıştırın. İstediğiniz fotoğrafları kavanozun içine yerleştirebileceğiniz şekilde kesiniz ve kapak içlerine yapıştırın.

Yapılışı için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz: http://ohhowcrafty.blogspot.com/

Oyuncak Süslü Kavanoz

Boş Mama Kavanozlarını Değerlendirelim, Boş Mama Kavonozları DIY Fikirleri, Boş Mama Kavanozlarından Neler Yapılır?, Boş Mama Kavanozlarını Değerlendirme Yolları, Mama Kavanozu Çalışmaları Nasıl Yapılır?, Boş Mama Kavanozu Değerlendirme Önerileri, Mama Kavanozu Süsleme,Kavanozdan İlginç Tasarımlar, Oyuncak Süslü Kavanozlar, Ücretsiz Parti Setleri ve Fikirleri Neşeli Süs Evim

Kavanoz kapaklarında yer almasını istediğiniz oyuncağı yapıştırın. Kavanoz kapağını ve oyuncağı sprey boya ile boyayınız. Renkli ip ve etiketlerle süsleyebilirsiniz.

Yapılışı için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz: https://www.evermine.com/

Cam Kavanozdan Kar Küresi

Boş Mama Kavanozlarını Değerlendirelim, Boş Mama Kavonozları DIY Fikirleri, Boş Mama Kavanozlarından Neler Yapılır?, Boş Mama Kavanozlarını Değerlendirme Yolları, Mama Kavanozu Çalışmaları Nasıl Yapılır?, Boş Mama Kavanozu Değerlendirme Önerileri, Mama Kavanozu Süsleme,Kavanozdan İlginç Tasarımlar, Cam Kavanozdan Kar Küresi, Ücretsiz Parti Setleri ve Fikirleri Neşeli Süs EvimKapak içine istediğiniz objeyi yapıştırın. 1 çay kaşığı pulu kavanoz içine dökün. 5 damla gliserin ve su ile kavanozu doldurun.

Kaynak: https://casawatkinsliving.com/

Yapılışı için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz. https://www.craftaholicsanonymous.net/baby-food-jar-snow-globes-tutoria

DIY Projesi: Çerçeve Süsleme Fikirleri