Salon Takım Modelleri

Misafirlerle yapılan koyu sohbetlere eşlik eden salon takımı modelleri evin en çok kullanılan mobilyalarıdır. Bu nedenle seçimler yaparken bütçe, işlevsellik, tasarım ve mekana uyumluluk mobilya seçimleriniz dikkate alınacak kriterlerdir. Farklı dekorasyon konseptlerinde tarzlarınızı tamamlayacak farklı salon takımları bulabilirsiniz.

Klasik Tarzlarla Uyumlu Salon Takımları

Klasik modeller salonlarında saray havası estirmek isteyenler için idealdir. Ahşabın usta ellerde hayat bulduğu bu modeller ihtişamlı çizgileri, estetik ve zarif detayları ile yaşam alanlarına lüks bir şıklık katmaktadır. Özellikle eskitme, elegans, vintage, oymalı ve altın varaklı detayları el işçiliği ile hazırlanan modeller göz alıcı salon dekorasyonları oluşturur. Su yeşili, pudra, krem, petrol, safran gibi renk tonları tarz olarak iddialı modeller sunmaktadır.

Salon Takımı Modelleri, Salon Takımı, Salon Takımı Ankara, Salon Takımları Fiyatları,Salon Takım Renkleri,Salon Dekorasyon | Neşeli Süs Evim

Kaynak: Order Concept

Modern Salonlar için Şık Modeller

Sıradan kalıplardan sıkılanlar için ise daha modern tasarımlar bulunuyor. Renk kombinleri ile hazırlanan uyumlar son dönemlerin en çok beğenilenleri arasında yer alıyor. Modern tasarımlarda rahatlık ön planda olurken tasarımları ile de klasik kalıplardan farklı detaylar ön plana çıkıyor. Chester detayların yer verildiği bu salon takımı modelleri siyah, gri, krem, su yeşili, kiremit rengi, mürdüm, lacivert gibi renk tonları öne çıkıyor. Üçlülerin farklı renk kombinleri ile şık uyumlar sağladığı bu modellerde metal ve yüksek ayaklarda çok beğenilen detaylar arasında yer alıyor.

Salon Takımı Modelleri, Salon Takımı, Salon Takımı Ankara, Salon Takımları Fiyatları,Salon Takım Renkleri,Salon Dekorasyon | Neşeli Süs Evim

Kaynak: Pinterest

Salonlarınızda Rustik Konseptler

Geçmişin nostaljisinden vazgeçemeyenler için rüstik salon takımı modelleri sıcacık bir dekorasyon uyumu sunuyor. Yuvarlak kırlentler, klasik beyaz ayaklar, rengarenk minderler salonlarında masalsı bir hava yakalamak isteyenler için hoş seçimler olabilir. Rustik dekorasyonlarda açık renkli mobilya seçiminizi koyu tonlarda duvar renkleri ile tamamlayabilirsiniz. Sırt kısımlarında düğme çektirme uygulamalarının yer aldığı modellerde son dönemlerde altın renkli uygulamalar ön plana çıkıyor.

Salon Takımı Modelleri, Salon Takımı, Salon Takımı Ankara, Salon Takımları Fiyatları,Salon Takım Renkleri,Salon Dekorasyon | Neşeli Süs Evim

Kaynak: Pinterest

Son Trendleri Yakalamak İsteyenlere Chester Takımlar

Modası hiç geçmeyen chester takımlar, tasarımı kadar kullanışlı özellikleri ile de çok beğeniliyor. Düz renkleri, kendine has detayları ve yumuşak dokuları ile dikkat çeken bu tasarımlar dekorasyonlarınıza asalet, resmiyet ve şıklık katmaktadır. Farklı renk uyumları ile yıllarca aynı şıklıkta kullanabileceğiniz bu salon takımı modelleri modern yorumları da tarzınız ile uyumlu dekorasyonlar oluşturabilir. Yeşil- hardal, krem- su yeşili, kremit- bej, yeşil- krem gibi uyumlar bu modellerle çok şık salon dekorasyonları sağlayacaktır.


Ev Dekorasyon Fikirleri İçin TIKLAYINIZ…


 

İlk Görsel Kaynak: highfashionhome