PELİN AKİL & ANIL ALTAN BABY SHOWER PARTİSİ

PELİN AKİL & ANIL ALTAN BABY SHOWER PARTİSİ, Baby Shower Parti Fikirleri, Bebek Hazırlıkları, Ünlülerin Bebek Hazırlıkları | Neşeli Süs Evim
Oyuncu Pelin Akil ve Anıl Altan çifti, ikiz bebeklerini kucaklarına almanın heyecanını ve mutluluğunu sevdikleri ile paylaşmak adına geçtiğimiz hafta masal diyarını andıran bir baby shower partisi düzenledi. 
 
Tatlı çift İkiz kızlarına Alin ve Lina ismini koymaya karar verdi.
 
Alin İsminin Anlamı: 1. Yükselen Işık, 2.Aydınlık, Parlak 3. Dürüst, Adil 4. Etkileyici Kişi
 
Lina İsminin Anlamı: Yumuşak Hurma Ağacı
 

Pelin Akil baby shower partisinden hemen sonra duygularını instagram sayfasından bu sözler ile dile getirdi; “Bugünle ilgili söyleyebileceğim tek kelime muh-te-şem-di. Yapalım, yapmayalım diye kararsız kaldığımız bir gündü ve o zaman Alin ve Lina’nın çay partisini yapalım diye karar verdik ve iyi ki yaptık. Ne kadar çok dostumuz, ne kadar çok bizi seven insanlar varmış. Kızlarımız nasıl da şanslılar ki kocaman bir aileleri var. Gelen herkesin gözlerinden öpüyorum. Gelemeyenlerin de çay sözü olsun” 

 Ben, peri masalını andıran bu baby shower partisine tek kelimeyle bayıldım. Pembe ve mint yeşilinin hakim olduğu partide yer alan  tavşanlar partiye neşe getirmiş. Hamileliğinde beyaz sabuna aşeren ve evini beyaz sabunla temizleyen Pelin Akil misafirlerine günün anısına beyaz sabun hediye etmiş.
Baby Shower partisine ait klibi izlemek isterseniz sayfanın sonunda yer almaktadır. Baby shower partisinde gerçekleşen eğlenceli dakikalar ve duygusal konuşmalar klibe de yansımış.

 

Organizasyon: @designandevents 
Mekan:  @emiliaistanbul
Fotoğraf ve Klip Çekimi: @ikihatabirkare.aile
Pelin Akil’in Elbisesi: @juistanbul

Emeği geçen herkesin eline sağlık. 

Baby Shower Partisine ait videoyu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Pelin ve Anıl çiftinin tatlı prenseslerini sağlıkla kucaklarına almalarını ve keyifle büyütmelerini diliyorum. 

Sevgiler…

Alin ve Lina’nın Hastane Süslemesi

Pelin Akil Ve Anıl Altan’ın Bebek Odası Alışverişi

En Eğlenceli Pelin Akil Anıl Altan Düğün Fotoğrafları


11 YORUMLAR