Parti Organizasyonlarınız İçin Güzel Bir Adres

Rüya Tütü Collection sizlerin ve çocuklarınızın hayallerini gerçekleştirmek için var olan güzel bir organizasyon şirketi. Partinize ait her detayı düşünerek güzel dokunuşlarla partinizi renklendiriyor. 


Rüya Tütü Collection’ın yaratıcılarından biri olan Seda Albayrak ile bir röportaj yaptım. Hem anneliği hem de başarılı kimliği ile tüm annelere örnek olan Seda Hanımı yürekten kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Veee sorularıma tüm içtenliği ile cevap verdiği için çok teşekkür ediyorum 🙂

 

İş Hayatına nasıl atıldınız? Size ilham veren neydi?
 
Minicik dünya tatlısı bir kuzenim var benim; ismi Rüya. Ona doğum günü kostümü ararken yıllardır hayalini kurduğum ama bir türlü okuldu iş hayatıydı derken icra edemediğim mesleğimi keşfettim.İlk kostümümüzü Rüyamın doğum günü için hazırladım en büyük ilham kaynağımdır.
 
Yeni mağazanız hayırlı olsun. İş hayatınızda vazgeçemediğiniz prensipleriniz nelerdir?
 
Çok teşekkür ederim. Bizim için bir bebeğin kostümlerimizi giydiğinde aynaya bakarken gülümsemesi ve annelerimizin yüzünde beliren mutluluk ifadesi yani kısacası müşteri memnuniyeti en önemli prensibimizdir.Müşterilerimize sağladığımız güven,sorunsuz teslimat yanında bir diğer önemli prensibimiz kaliteden asla ödün vermeden tüm ürünlerimizi dokunarak,hissederek en doğru ve sağlıklı malzeme ile üretim sağlamaktır.
 
Rüya Tütü olarak müşterilerin hangi hayallerini gerçekleştiriyorsunuz?
 
Rüya Tütü Collection biliyorsunuz ki aynı zamanda Rüya Organizasyon olarak da doğum günü kutlamaları, parti kurulumları, şık masa dizaynı, düğün, kına, davet organizasyonlarını da beraberinde hazırlayan 4 yıllık bir firmadır ve bizler ailelerimizin en mutlu, en özel anlarını paylaşırız. Tütü kostümlerimizin yanında günlük şık modern kıyafetlerde hazırlıyoruz,ayakkabısından elbiselerine kadar hatta evlenirken o günün tadını çıkartamamış annelerimiz için bebeklerinin ilk doğum gününde yeniden gelin olma fırsatı sağlayarak bir annenin bebeğiyle takım giyebilme hayalini, anne kız,  anne oğul ve babalarımızında bebekleriyle takım giyebilme hayallerini gerçekleştiriyoruz.
 
Başarılı ve genç anne olmak zor mu? Oğlunuza vakit ayırabiliyor musunuz?
 
Başarılı ve genç bir anne olarak mı görünüyorum 🙂 Öyleyse bunu başarmak çook hemde çok zor ama bir o kadar da çok eğlenceli, gurur verici. Gecemizi gündüzümüze katarak yorulmak kelimesinin anlamını dahi unuttuğumuz kadar çok çalışarak bugünlere geldik,bu kadar yoğun çalışan bir annenin bebeğine vakit ayırması mümkün değil gibi görünse de biz minnoşumla hep beraberiz,bazı günler onunla özel ilgilenme günümdür, beni takip ettiğiniz kadarıyla geceleri de uykusuz bir anneyim;)
 
Gelecek ile planlarınız nelerdir?
 
Her şeyden önce hepimiz evlatlarımız için, onların çok daha iyi bir geleceğe sahip olması için çabalıyoruz.Rüya Tütü Collection & Rüya organizasyon her geçen gün büyüyor, yüzlerce çalışanımızın olduğu, Yurtiçi ve Yurtdışında en ünlü ve güvenilir markalardan biri olana kadar yolumuza devam edeceğiz.

Teşekkür ederim.

Seda Albayrak

Rüya Organizasyon İnternet sitesi için http://ruyatutu.com/

 

 

Parti Organizasyonları
 
 Parti Kostümleri
 
Sevgiler…