Buse Terim’in Baby Shower Partisi

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in ile Fulya Terim’in kızları Buse Terim 2014’te Volkan Bahçekapılı ile evlenmişti. 31 haftalık hamile olan Buse Terim ve eşi bir prenses bekliyor. Bu tatlı çift bebeklerinin ismini Nil koymaya karar verdi. Buse Terim kendi internet sitesinden prenseslerinin ismini duyurdu. 

Buse Terim, ailesi ve arkadaşları ile güzel vakit geçirmek amacıyla baby shower partisi düzenledi. Baby Shower’daki tüm süslemeleri Buse Terim’in annesinin sahibi olduğu Terim Events yaparken, fotoğrafları Düğme Film çekti, pasta Deniz Butik Pasta imzalıydı. Buse Terim baby shower’ına Asos’tan mor renkli bir elbise ile katıldı. 


 Buse Terim’in instagram ve internet sitesi aracılığı ile Baby Shower partisine ait fotoğrafları bugün sizlerle paylaşacağım. Bana göre tercih edilen konsept çok şık ve sade olmuş. Siyah beyaz renklerinin asaleti ve renkli çiçekler partiyi renklendirmeyi başarmış. Buse Terim’i ve eşini şimdiden kutluyorum. Bebeklerini sağlıkla ve mutlulukla kucaklarına almalarını diliyorum.


Buse Terim’in baby shower partisine ait detaylar için tıklayınız.
Fotoğraf: Instagram.com/buseterim

14 YORUMLAR