Lol Bebek Temalı Ücretsiz Davetiye

Lol Bebek Temalı Ücretsiz Davetiye, Lol Bebek, Lol Bebek Parti Seti, Lol Bebek Parti Malzemeleri, Lol Bebek Parti Konsepti | Neşeli Süs Evim

L.O.L Bebek severler gün geçtikçe artıyor ve minik prenseslerin en sevdiği oyuncak LOL Bebek Partilerde yaşatılmaya devam ediyor. Kızınıza LOL Bebek Temalı bir parti hazırlamayı düşünüyorsunuz bugün paylaştığım Lol Bebek Temalı Ücretsiz Davetiye şablonlarını davetiye, anı kartı, dilek kartı olarak kullanabilir partinize neşe getirebilirsiniz.

Ücretsiz yükleyebileceğiniz ı Ücretsiz Davetiye Şablonunu satmak kesinlikle YASAKTIR!  Kişisel kullanım amaçlı paylaşıyorum.

Lol Bebek Temalı Ücretsiz Davetiye ‘ye ait orjinal şablonlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.bagvania.com/amp/free-lol-surprise-dolls-invitation-templates.html

Görüntünün kaliteli olması için orjinal fotoğrafları kullanmanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca bu internet sitesinden farklı süslere de ulaşabilirsiniz.

Doğum günü hazırlık listesi için tıklayınız. Parti setinde kullanacağınız süslerin ebatları ve kağıtları ile ilgili detaylar için tıklayınız. Doğum gününüze özel rakam tasarlamayı düşünüyorsanız, bu videolu anlatım ile kolayca rakam panosu yapabilirsiniz. Videolu anlatım için lütfen tıklayınız.

L.O.L BEBEK TEMALI ÜCRETSİZ PARTİ SETİ İÇİN TIKLAYINIZ.

1. Aşama: Fotoğrafın üzerini tıklayıp fotoğrafı büyütüp kaydedin.
2. Aşama: Üzerine yazı yazmak için Picsart ve Photoshop gibi fotoğraf programı kullanabilirsiniz.
3.Aşama: Değişiklik yapmış olduğunuz fotoğrafı Farklı Kaydedin.
4. Aşama: Excelde dilerseniz 1 sayfayı tamamlayacak şekilde düzenleme yapabilirsiniz. Ya da direkt çıktısını alabilirsiniz.
5.Aşama: Kesin ve Süsleyin.

Doğum Günü Davetiye Sözlerine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Ücretsiz LOL Bebek Temalı Boyama Kitabı

Ücretsiz LOL BebekTemalı Chalkboard Şablonu

LOL Bebek Temalı Ücretsiz Harfler

 


1 Yorum