Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in Modern Evi

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in Modern Evi

2016 yılında nikah masasına oturan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve stil danışmanı Başak Dizer 2022 Nisan ayında oğulları Kurt Efe’yi kucaklarına almanın mutluluğunu yaşamıştı.

Başak Dizer, eşi ve oğluyla yaşadığı Kemerburgaz‘daki muhteşem ve modern döşenmiş olan evinin kapılarını Maison Française dergisine açtı.

Kemer Country Kütük Evler’de yer alan3 katlı bir villada yaşayan Tatlıtuğ çifti nude ve bej renklerinin hakim olduğu bir ortam tercih etmişler. Modern çizgilerin yer aldığı villada ferahlık ve huzur fotoğraflara bakıldığında da hissediliyor.

“Tasarım parça severim”

Neşe ve huzur veren sıcak bir ambiyans istediğini söyleyen Başak Dizer, “Dekorasyon için aksesuar tercihlerim eğlenceli, renkli, dikkat çekici pop-art parçalar oldu. Yeşile, doğaya ve dinginliğe özlem duyduğumuz için bir orman evinde yaşamak hep hayalimizdi. Yaşadığım mekanda mutlaka tasarım objeler ve sanat eserleri olmalı.“Emek harcarım”

Evim her zaman önceliğim olmuştur. Zevkimi, yaşam stilimi ve karakterimi yansıtması için zaman ve emek harcarım.” diye konuştu.

Modern aksesuarlarla vintage mobilyaların birleştiği elektrik mekanları seven Başak Dizer Tatlıtuğ kendi evinde de zevkini konuşturmuş diyebiliriz.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in Modern Evi

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Çiftinin Evlerinden KarelerKURT EFE’NİN BEBEK ODASI

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başar Dize çifti biricik oğulları Kurt Efe için harika bir oda tasarlatarak bebeklerinin konforunu da sağlamışlar.

kurt efe tatlıtuğ

Bebek Odası Tasarımı @nanubedtime.tr sayfasına aittir. @nanubedtime.tr sayfası Kurt Efe’nin odasına ait görselleri bu sözlerle paylaştılar:

Sevgili @kivanctatlitug ve @basakdizer, Tatlıtuğ çifti, kalplerindeki en değerli yerin sahibi olan dünya tatlısı Kurt Efe’nin odası için Nanu’ya güvendiler.

Biz de biricik oğullarının odasını, her Nanu rüya odasında olduğu gibi büyük bir sorumlulukla; sadelik, konfor, işlevsellik ve güvenliği odağımıza alarak, anne aklı ve kalbiyle, keyifle tasarladık.


Halısından perdesine, özel tasarım duvar kağıdından şık mobilyalarına, iyi uykuyu destekleyen sağlıklı iç yatağından bulut kadar yumuşak %100 pamuk saten nevresimlerine kadar her detayı özenle bir araya getirdik.

Sonuçta annesiyle babasını mutlu, oğullarını odasında huzurlu görmekten büyük mutluluk duyduk.

Sevgili Kurt Efe’nin hayalleri sınırsız, yaşam yolu açık ve aydınlık olsun. Rüya odasında sağlıkla uyuyup sevgiyle büyüsün 🤍Bebek odasında bej ve mint yeşili tercih edilmiş ve duvarlarda kullanılan pastel tonlardaki duvar kağıtları odayı renklendirmiş. Çok fazla mobilya ya da aksesuar tercih edilmemiş böylece bebeğin konfor ve oyun alanı kısıtlanmamış.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan’ın Evi İçin TIKLAYINIZ…