Kenan İmirzalıoğlu & Sinem Kobal’ın Düğünü

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Mayıs ayında Cunda Adasında yapılan bir törenle hayatını birleştirmişti. Ortunç Otel’de yapılan düğüne sanat dünyasından birçok ünlü isim katılarak şıklıkları ile oldukça gündemde kalmayı başardı. 300 kişini katıldığı davette 800 bin lira harcandığı söylentiler arasında.
Sinem Kobal ‘ın seçmiş olduğu gelinlik Tuvana Büyükçınar tarafından tasarlandı. Gelinlik gerçekten şıklığı ve sadeliği ile göz kamaştırıyor. Sinem Kobal’ın saçları ise sezonun en trend saç modeli olan örgülü saç modeli tercih edilerek doğallık yakalanmış. Sinem Hanım’ın saçları ünlülerin kuaförü Erhan Delen, makyajı ise ünlü makyöz Hamiyet Akpınar tarafından yapıldı.Kenan İmirzalığoğlu ise beyaz bir smokin tercih ederek eşine uyum sağlamış.

Düğün Müziği

Ünlü çift törenin olduğu alana önce Queen‘in gitar introlu düğün marşı ile giriş yaptı, ardından Glykeria‘nın Ta Tragoudia Mou şarkısı eşliğinde konukların arasından ilerledi.Nikahın ardından ünlü çiftin ilk dans müziğindeki tercihleri Frank Sinatra’nın Fly Me To The Moon oldu.

 


Kenan İmirzalıoğlu & Sinem Kobal’a bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.

 

Müge Boz ve Caner Erdeniz’in Eğlenceli Düğün Fotoğrafları İçin TIKLAYINIZ…

4 YORUMLAR