Müge Boz ve Caner Erdeniz’in Eğlenceli Düğün Fotoğrafları

Müge Boz ve Caner Erdeniz'in Eğlenceli Düğün Fotoğrafları , Düğün Pozları, Eğlenceli Düğün Pozları, Düğün Fikirleri, Ünlülerin Düğünü | Neşeli Süs Evim

Oyuncu Müge Boz ve Basketbolcu Caner Erdeniz 14 Haziran 2019 tarihinde dünya evine girdi. Tatlı Çiftin nikahı Barcelona Konsolosluğu’nda gerçekleşti.

Düğün fotoğraf çekimleri Tibidabo Luna Park’ında yapıldı. Müge ve Caner çiftinin dış mekan çekiminde yaşadıkları eğlenceli dakikalar fotoğraflara ve video’ya acayip çok güzel yansımış.

Fotoğraf Çekimleri @umitsural @gokhan_bu  @art.alacarte ait.

Müge Boz’un Gelinliği @banuguvendesignstudio tarafından tasarlandı.

Caner Erdeniz’in damatlığı @haticegokceofficial tarafından hazırlandı.

Fotoğraflarda kullanılan saç aksesuarları, şapkalar @mucuuuu tasarlandı.

Müge Boz’un gelinliği, aksesuarları, Caner Erdeniz’in damatlığı düğün fotoğraf konseptine  gerçekten harika uyum sağlamış.Sıradışı, eğlenceli mekanlarda ve pozlarda düğün fotoğraf çekimi düşünen yeni evlenecek çiftler bu fotoğraflardan eminim ilham alacak ve ortaya harika fotoğraflar çıkacak.

Düğün Videosunu izlemek için tıklayınız…

 

View this post on Instagram

Bir süre önce, çok sevdiğim ve ‘hayat arkadaşım olsun’ dediğim erkek olan, Caner Erdeniz @erdeniz12 ile yaşamlarımızı birleştirdik… Beraberliğimizin ilk anından bu yana yaşadığımız çocuksu mutluluğumuzu, aşkımızı ve eğlencemizi yansıtacak videomuzu Barcelona’da #Tibidabo da, her zamanki gibi inanılmaz eğlenerek çektik. Ve sizlerle paylaşıyorum şimdi. 🌈 Beraberliğimizin hep böyle eğlenceli, komiklikli, kahkaha dolu, içten, özgürce, koşulsuz severek, adeta bir lunapark tadında olması dilekleriyle.. #paradisefamilymc . Şunu da eklemek zorundayım maalesef; BAZI geçmişten valizi yüklü insanlar mutlu haberimizi ve ardından da bebeğimiz olacağı haberini sevenlerimizle paylaştıktan sonra ne çok olumsuz ve şaibeli yorumlar yaptınız. “Yok bebek kaç haftalık, yok bebeği yutturmaya çalıştınız, yok bebek vardı sonra evlendiniz….” Şimdi bu olumsuz yorum yapanlara birkaç soru sormak istiyorum; Aynaya bakınca bu yaptığınız yorumlardan hiç yüzünüz kızarıyor mu? Keni yaşamınızda uğraşacak değerli birşeyleriniz olmadığı için birilerinin yaşamı üzerinden kendinizi varetmek nasıl bir duygu? Benim yanlış bir şey yaptığımı ima eden yorumlarınızı yaparken, sizler bu yorumları yaparak çok mu doğru şeyler yaptığınızı sanıyorsunuz? Gerçekten üzücü, kırıcı hem de çok yaralayıcı. Ama biliyor musunuz? Sizlerin yorumlarına gerçekten ayıracak ne vaktim ne de enerjim var. Çünkü o vakti ve enerjiyi beraber sevgi paylaştıklarıma harcamak çok daha sağlıklı ve akılcı… Siz olumsuz yorum yapanlar, size bir kaç tavsiyem olacak; gidin kalbinizi temizleyin, gidin kendinize bir uğraş bulun, mesela sokak köpeklerini besleyin, kedilere mama verin. Birini sevmeyi deneyin. Bir çiçek sulayın. Gülmeyi, içten kahkaha atmayı deneyin. Ama insanları karalamayın. İnsanları mutsuz etmeye çalışıp ondan beslenmeyin. Bunların hiç birini yapamıyorsanız, bir psikoterapiste gidin ve tedavi olun… Söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. Bana sevgi dolu tebrik mesajları atanlara öpücüklerimi ve sevgimi sunuyorum ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sırt sırta devam diyorum… 🧚🏻‍♀️💫💫 . Video 🎥 @art.alacarte

A post shared by Müge Boz (@mugeboz) on

 

Müge ve Caner çiftine mutluluklar diliyoruz…

 


2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Bırakın!
Lütfen isminizi buraya ekleyin