Dusty Temalı Ücretsiz Parti Seti

Planes Animasyon Çizgi filmini seven küçük kuzucuklar için bugün farklı bir parti seti yayınlayacağım.  Animasyon çizgi filminde yer alan Dusty isimli uçak doğum gününüze renk getirecektir.

 

Doğum Günü İle İlgili En Çok Sevilen ve En Çok Merak Edilen Konulara ulaşmak için TIKLAYINIZ

 

Doğum günü hazırlık listesi için tıklayınız. Parti setinde kullanacağınız süslerin ebatları ve kağıtları ile ilgili detaylar için tıklayınız. Doğum gününüze özel rakam tasarlamayı düşünüyorsanız, bu videolu anlatım ile kolayca rakam panosu yapabilirsiniz. Videolu anlatım için lütfen tıklayınız.
Ücretsiz yükleyebileceğiniz bu parti setini satmak kesinlikle YASAKTIR!  Kişisel kullanım amaçlı paylaşıyorum.
Dusty Temalı parti süslerine ait orjinal şablonlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.  İstediğiniz fotoğrafların üstüne tıklayıp bilgisayarınıza farklı kaydederek çıktısını alabilirsiniz.
http://fazendoanossafesta.com.br/2013/09/avioes-da-disney-planes-mini-kit-com-molduras-para-convites-rotulos-para-guloseimas-lembrancinhas-e-imagens.html/


Ücretsiz yükleyebileceğiniz bu parti setini satmak kesinlikle YASAKTIR!  Kişisel kullanım içindir.
 
1. Aşama: Fotoğrafın üzerini tıklayıp fotoğrafı büyütüp kaydedin.
2. Aşama :Üzerine yazı yazmak için Picsart ve Photoshop gibi fotoğraf programı kullanabilirsiniz.
3.Aşama: Değişiklik yapmış olduğunuz fotoğrafı Farklı Kaydedin.
4. Aşama: Excelde dilerseniz 1 sayfayı tamamlayacak şekilde düzenleme yapabilirsiniz. Ya da direkt çıktısını alabilirsiniz. 
5.Aşama: Kesin ve Süsleyin 🙂

Mısır Kutusu
Davetiye,Dilek Ve Anı Kartı
Pipet Süsü
 
 
 
Harika Günler 🙂

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarım:

8 YORUMLAR

  1. Merhabalar,

    Bunları ücretsiz olarak yükleyebiliyorsunuz. Fakat kişisel kullanım amaçlı paylaşılıyor ve ben de kişisel kullanım amaçlı paylaşıyorum. Bu tür sayfalar evde partisini kendi hazırlamak isteyen kişilerin kullanımı için hazırlanmıştır. Kesinlikle satmak yasaktır. Etik olarak da kesinlikle kabul edilemez. Blogumda kendi tasarladığım parti setlerini de yayınlıyorum onun için de aynı şey geçerlidir.

    Teşekkürler 😉

    • Selin Hanım, ben teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Oğlunuzun sevdiği karakteri doğum gününde görmesi onu mutlu edecektir . En yakın zamanda ben de sayfanızı ziyarete geleceğim 😉