Eşyaları Nasıl Değerlendirebilirsiniz?

 
Evinizde kullanmaktan vazgeçtiğiniz eşyalarınız mı var ? Eski eşyalarınızı atmayı mı düşünüyorsunuz? 
 
Atmadan önce neler yapabileceğiniz konusunda kendi hayal gücünüzü kullanarak eminim güzel bir tasarım ortaya çıkaracaksınız.  Bunu bir kaç defa düşündükten sonra bir bakmışsınız arkadaşlarınızın evine gittiğinizde de farklı önerileri onlar için de sunuyorsunuz. Hiç bir fikriniz yoksa değerlendireceğiniz eşya hakkında bir ön araştırma yaparak fikir edinebilirsiniz. Ben eski eşyalarımı atmayanlardanım. Bir dal parçası, rengini beğenmediğim bir abajuru saklıyorum mesela. Çünkü onu farklı kumaşlarla ve malzemelerle bambaşka bir hale dönüştürebileceğimi düşünyorum. Bu yazıyı yazmadan önce sizlere farklı tasarımlar sunmak amaçlı ön araştırma yaptım ve akıl almaz fikirler buldum. Aklınıza gelebilecek her şeyi değerlendirerek evinizde tamamen farklılık yaratarak gelen misafirlerinizi siz de şaşırtabilirsiniz.
 
 
Aksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları DeğerlendirKurumuş dal parçasını boş bir saksıya köpük yardımıyla yerleştirip,  soft renklerde krapon kağıtlar ile ponpon yaparak süsleyebilirsiniz.
http://www.marthastewart.com/265163/pom-poms-and-luminarias-how-to#slide_0
 
Aksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları DeğerlendirBoş çerçeve içerisine yağ şişeleri yerleştirerek şık çiçekler ile güzel bir tasarım olmuş.
Kaynak: http://www.brit.co/diy-wall-art/
Aksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları DeğerlendirAksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları DeğerlendirYapılışı oldukça basit ve şık olan bu süsleri mutlaka yapın derim. Yün ip, balon ve tutkal ile güzel bir süs eşyası olarak evinizi renklendirecek 🙂
Aksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları DeğerlendirAksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları DeğerlendirHiç düşünmeden attığımız lambaları ne güzel değerlendirmişler değil mi?
Aksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları DeğerlendirBir elektrik makarasını beyaza boyayarak hem kitaplık hem de sehpa olarak kullanabileceğiniz bir tasarım . Siz de mobilya renginizden sıkıldıysanız renk değişikliğine gidebilirsiniz.
Aksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları DeğerlendirGerçekten çok orjinal bir fikir . Farklı bir aksesuar olarak evinizin girişine asabilirsiniz.
Aksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları Değerlendir
Boş şişeleri de değerlendirerek bir puf yapabilirsiniz.Aksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları Değerlendir
Deniz kabukları ile güzel tasarımlar ortaya çıkmış.Aksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları Değerlendir
Artık kullanmadığınız kolyelerinizi bir süs eşyasına dönüştürmek gerçekten harika bir fikir olabilir.Aksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları DeğerlendirAksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları DeğerlendirAksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları DeğerlendirAksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları DeğerlendirOdun parçalarından bir sehpa yaparak evinizin havasını değiştirebilirsiniz.
Aksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları DeğerlendirSıkıldığınız abajurları beğendiğiniz kumaşlarla daha şık hale getirerek sıradanlıktan kurtulabilirsiniz.
Aksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları Değerlendir
Pantolon ceplerinizi çok kullanışlı hale getirmeye ne dersiniz peki? 🙂
Aksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları DeğerlendirGerçekten orjinal bir kitaplık olmuş.
Aksesuar Fikirleri, DEKORASYON, DIY, DIY fikirleri, DIY ideas, Evlerde Geri Dönüşüm, TASARIM, Kendin Yap Projesi, Evdeki Eşyaları DeğerlendirKonserve kutusundan şık bir kalemliğe dönüşmüş.
 
Yaptıklarınızı benimle paylaşmak isterseniz neselisusevim@gmail.com adresime fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz.
 
Şimdiden kolay gelsin sizlere:)