Gülşen’in Evi

Bu hafta da bir ünlünün evini ziyaret edelim dedim ve Gülşen’i seçtim. Gülşen’in evi açıkçası tahmin ettiğimden çok daha sade olsa da tercihleri gayet güzel görünüyor.:) 

Gülşen’in Evi Bebek Arifi Paşa Korusunda. 140m2’lik bir apartman dairesinde oturan Gülşen röportajında evinde en çok önem verdiği yerlerin Mutfak ve Banyo olduğundan bahsetmiş. Evdeki çoğu eşya özel olarak tasarlanmış. Antika görünümlü parçalara da evinde yer vererek evini hoş bir görünüme kavuşturmuş.
Salondaki ahşap panjurlar yan apartmanın görüntüsünden kurtulmak için düşünülmüş. Çokta hoş olmuş, bu panjurlarla güneş ışığından faydalanmakta mümkün olunca tercih edilmiş.
Ünlülerin evleri, Gülşen'in evi, Ev dekorasyon fikirleriGülşen’in banyoya verdiği önem kullandığı tasarımdan anlaşılıyor, değil mi? Yerdeki çakıl taşları, kullanılan ahşap malzemeler banyoya egzotik bir hava katmış. Bir duvarın tamamen cam ile kaplanması banyoyu geniş göstermiş.
Ünlülerin evleri, Gülşen'in evi, Ev dekorasyon fikirleriYemek odası ve mutfağı ayıran ahşap çıtalar gerçekten çok orjinal olmuş. Gülşen Evinde kırmızı halıfleks kullanmayı tercih etmiş. Neden mi kırmızı halı? Ünlülerin kırmızı halı merakından esinlenilmiş 🙂
 
Ünlülerin evleri, Gülşen'in evi, Ev dekorasyon fikirleriYatak odasının başlığında kullanılan ışıklandırma ve aynalar odaya derinlik katmış.
Ünlülerin evleri, Gülşen'in evi, Ev dekorasyon fikirleriKaynak: Instyle Dergisi
Sevgi dolu günler…

 

6 YORUMLAR

    • Ahşap detayı gerçekten çok fazla kullanılmış. Beyaz mobilya veya beyaz bir aksesuar kullanılmalı bir evde diye düşünüyorum. Beyaz renk eve gerçekten ferahlık katıyor