Geri Dönüşüm Ev Eşyaları

Geri Dönüşüm Ev Eşyaları, Ev Eşyalarını Değerlendir, Geri Dönüşüm Mobilya, Eski Eşyaların Geri Dönüşümü, Mobilya Yenileme,Mobilya Boyama | Neşeli Süs Evim

Geri Dönüşüm Ev Eşyaları

Kullandığınız mobilyaların sizlere hatırlattığı ve hissettirdiği anılar vardır, bir türlü atmaya kıyamazsınız ve değerlendirmek istersiniz. Aslında eski mobilyalarınızı geri dönüştürerek hem cebinize hem de kendinize bir iyilik yaparsınız. Anılarınızı, eski mobilyalarınızın yeni görünümüyle yaşatmaya devam etmek istiyorsanız bugün paylaşacağım Geri Dönüşüm Ev Eşyaları ‘nın yeni tasarımlarına bayılacaksınız.
Minik Dokunuşlar Hayatımızı Renklendirir!


Bugün sizlere Tacihan Yongacı ‘dan bahsetmek istiyorum. Tacihan Hanım’ın çalışmalarını tesadüfen instagramda gördüm ve ilham almak isteyeceğinizi düşünerek kendisinden de izin alarak çalışmalarını, destek verdiği kişilerin ortaya çıkardığı projeleri sizlerle de paylaşmak istedim.

Tacihan Yongacı Kimdir?

Tacihan Yongacı geri dönüşüm ve dekorasyon koçluğu yaparak bir çok eski eşyaya hayat buluyor. Ve geri dönüşüm projelerini @dekotrend sayfasında paylaşıyor.Ve takipçilerini bu güzel sözlerle destekliyor: ”İlk başlangıç hep tedirgin olur …Yanlış olursa ne olur …Düşüncesiyle evdeki gözden çıkarılan bir eşya seçilir…sonra Aaaa çok kolaymış denir …Ve büyük mobilyalar boyamaya başlanır…sonra eskitmenin keyfine varilir vayyy bu çok güzel oldu denir …birazda özgüven gelişir yapa yapa elinizde alışır sonra sonra mI ne olur işte bu güzel çalışmalar olur….Sizlerde kormayin…boyayın…..Sonrası gelsin yeni tasarımlar….yaptığınız dönüşümlerin bir eşi benzeri yok bunlar size özel…Ve sadece sizin emeğiniz ve sizin tasarımınız olur …..Haydi başlayın……Ben elimden geldiğince destek oluyorum size….Korkmadan boyayın….”

Tacihan Yongacı @dekotrend sayfasında paylaştığı çalışmalara ait fotoğrafların altına kullanılan ürünler ile ilgili bilgiler ekleyerek geri dönüşüm yapacak olan kişilerin aklındaki soruları da yanıtlamaktadır.

Geri dönüşüm projelerine baktığımızda rengin ve aksesuarın bir mobilyayı nasıl güzelleştirdiğini görebiliyoruz.

Geri Dönüşüm Ev Eşyaları

Tacihan Hanım’ı geri dönüşüme desteklerinden dolayı gönülden tebrik ediyorum…

Hafta Sonu İçin Ev Dekorasyon DIY Projeleri İçin TIKLAYINIZ.