Flamingo Temalı Chalkboard Tasarımım

Doğum günlerini renklendiren ve geleceğe güzel anılar bırakan chalkboardlar son dönemin en çok tercih edilen parti süsleri arasında yer alıyor. Ve ben sizler için chalkboard tasarımları yapmaya devam ediyorum. Bu sefer sizler için hazırladığım chalkboard temasını Flamingo temalı tercih ettim. Bakalım sizler bu cici tasarımımı beğenecek misiniz?

 Ben sizlere uygun fiyatta bu tasarımları hazırlayarak mail olarak göndereceğim, sizlerin baskı alması ve süslemesi yeterli olacak. Dilerseniz çerçeveye, dilerseniz afiş olarak kullanarak  parti masanızın bütünlüğünü sağlayabilirsiniz.

Renkli baskıları kırtasiyeden, internet cafelerden veya matbaalardan temin edebilirsiniz. Kağıt cinsi çok önemlidir. Dilerseniz 250-300 gram karton kağıda , A4 ebatında fotoğraf kağıdına veya daha büyük ebatlarda sert mukavvaya bastırabilirsiniz.  
Sizler de yavrunuzun yaşına özel bir chalkboard tasarlamamı dilerseniz siparişinizi verebilirsiniz. Sevdiği yiyecekler, oyuncaklar, çizgi filmler, kilo, boy, diş sayısı gibi unutulmayacak güzel bir anıyı içeren chalkboard sizin de doğum gününüze renk katabilir. 
 
Chalkboard 30 TL size özel olarak tasarlanmaktadır.
 
Gönderdiğim tasarımlarda logo ve Neşeli Süs Evim yazısı olmayacaktır 🙂
Aşağıdaki chalkboard tasarımlarıma istediğiniz tema, figür ve karakter yerleştirilmektedir.

Tamamen farklı bir tasarım istenirse örnek chalkboard tasarımını göndermenizi rica etmekteyim.
Farklı chalkboard tasarım fiyatı ise 35 TL’dir.

Sipariş için : neselisusevim@gmail.com
Blogumdaki iletişim bölümünden bana mesaj gönderebilirsiniz.

 

 

Sevgiyle kalın…