Evlilik Teklifi Fikirleri

Evlilik Teklifi Fikirleri, Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır?,Evlenme Teklifi,Evlenme Teklifi Önerileri,Evlilik Hazırlıkları | Neşeli Süs Evim

Evlenme aşaması; kişilerin hayatındaki en önemli dönüm noktalarından biridir. Hayatın bir döneminin bitip başka bir döneminin başlaması olarak da tanımlanabilir. Evlenmeyi planlayan kişileri ise oldukça yorucu ve tatlı bir dönem bekler. Ancak; evlenme aşamasına geçilebilmesi için ilk adım etkileyici bir evlenme teklifi olacaktır. Etkileyici bir evlenme teklifi için birden fazla alternatif bulunuyor.

Hemen herkes artık kendi bütçesine uygun bir şekilde evlenme teklifi yapabilme şansına sahip oluyor. Sayısız evlilik teklifi fikirleri olması hayatınızın bu dönemini unutulmaz bir hale getiriyor. Farklı evlenme teklifi fikirleri ile evet cevabına daha yakın olabilir, evliliği daha cazip hale getirebilirsiniz:) Son derece eğlenceli bir ortam hazırlayacağınız gibi romantizm yüklü bir ambiyans da yaratabilirsiniz.

Ünlü şarkıcı Sibel Can ile sunucu Hakan Ural’ın evliliklerinden olan oğulları Engincan Ural evleniyor. Kız arkadaşı Merve Kaya’ya evlenme teklifi eden  Engincan Ural ” EVET” yanıtını aldıktan sonra bir parti ile arkadaşlarıyla kutladılar ve bu güzel anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Bohem Bir Atmosfer Yaratarak Evlenme Teklifi

Özgür ruhlu insanlar için bohem ortamlar oldukça ilgi çekici olabiliyor. Bu nedenle de sevdiğiniz kişiye evlenme teklif etmek istiyorsanız böyle bir ortam yaratabilirsiniz. Bir kamp alanında sevimli bir çadır kurmak ve etrafı ışıklandırmak, orta yere ateş yakmak hem romantizmi destekler hem de evlilik teklifi yapacağınız kişiye unutulmaz bir teklif sunabilirsiniz.

Bohem atmosferler genelde açık havada gerçekleşen organizasyonların olduğu mekanlardır. Dilerseniz evinizin bahçesine de böyle bir ortam hazırlayabilirsiniz. Tüllerden hazırlanmış bir çadır ve renkli ışıklarla, romantik bir müzik eşliğinde son derece hoş bir evlilik teklifi için hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz. Böyle bir ortamda yapılan evlilik teklifine de kolay kolay hayır yanıtı almazsınız.

Şemsiyelerle Evlenme Teklifi

Evlenme teklifinizi unutulmaz hale getirmek istiyorsanız son derece eğlenceli bir organizasyon hazırlayabilirsiniz. Bu organizasyon sırasında ‘benimle evlenir misin? ’ cümlesinde ki harf kadar şemsiyeye ihtiyacınız olacak. Her şemsiyenin mutlaka düz renk olmasına özen gösterin. Şemsiyelerin her birine teklif cümlenizin birer harfini yazın. Aynı zamanda arkadaşlarınızı da bu iş için seferber etmeniz gerekir.

Sonrasında bu harflerin yazılı olduğu şemsiyeleri partnerinizin göreceği bir yerde sıralı şekilde açın. Tabii konsepte uygun bir buket çiçek ve hoşa gidecek bir de yüzük oldukça etkileyici olacaktır. Çalışan bir partneriniz var ise iş yerinin önünde bu organizasyonu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Hikayenizi Sinema Perdesine Taşıyabilirsiniz

Etkileyici evlenme teklifleri alternatiflerinden birisi de sinema perdesine taşınan hikayelerdir. Sevgiliniz ile ilgili olarak bir film hazırlamalısınız. İlişkinin ilk gününden itibaren yer alan video ve fotoğraflarınızı bir araya getirebilirsiniz. Sonra ise bunun için bir sinema salonu ile anlaşmanız gerekiyor. Bu filmi iki kişilik olan sinema salonlarında yayına aldırabilir ve bu sırada sevgilinize teklifinizi yapabilirsiniz.

Tanıştığınız Yerde Romantik Organizasyon ile Evlenme Teklifi

Tanıştığınız yerde sevgilinize bir evlenme teklifi yapabilirsiniz. Bu teklif sırasında dikkat etmeniz gereken nokta tanıştığınız yere gittiğinizi sevgilinize belli etmeyin. Bırakın kendisi nereye gittiğinizi anlasın. Sonrasında ise yürüyüş yaparken ya da tanıştığınız mekana geldiğinizde dizlerinizin üzerine çökerek evlenme teklifinizi yapın.

Oğuzhan Koç Demet Özdemir’e nasıl bir evlilik teklifi yapmıştı. Hatırlayalım 🙂

Oğuzhan Koç, evlilik teklifini Sarıyer’deki Six Senses Kocataş Mansions otelinin kral dairesinde yaptı. Boğaz manzaralı o oda, gece için özel süslendi. Oğuzhan Koç, sevgilisini evinden Rolls-Royce Phantom otomobille aldı.

Hürriyet’ten Onur Ün’ün haberine göre; Çift kral dairesinde yemek yerken Sakiler grubu odaya girdi. “Dünyadan Uzak” adlı şarkıyı isteyen Oğuzhan Koç, evlilik teklifini şarkı eşliğinde etti. Ve Demet Özdemir’den ” EVET” cevabı geldi. İkilinin 7 arkadaşı da bu organzasyona dahil olarak çifte sürpriz yaptı.

Kaynak: Google

2021 Düğün Trendleri İçin TIKLAYINIZ…

2021’de Evlenen Ünlüler İçin TIKLAYINIZ…