Elite Çelik Kapı Fiyatlandırma

Günümüzde büyük bir çoğunluk hâlen sağlam olmayan tahta kapılar veya kalitesiz çelik kapıları ile evlerinin güvenliğini sağlamaya çalışıyor. Bu son derece riskli ve yanlış bir davranıştır. Bu tarz çelik kapılar veya tahta kapılar istenmeyen misafirlere adeta bir davetiye çıkarır.

Evlerimizin, ofislerimizin ve iş yerlerimizin dış dünyanın zorluklarıyla mücadele ettiği ilk yapısı kapılarıdır. Bundan dolayı korumak istediğiniz mekânın kapılarını son derece sağlam tutmalısınız. Bunu yapmak için de tabii ki Elite Çelik Kapı markamızı tercih etmelisiniz. Kendimize bu kadar fazla güveniyor olmamız ürettiğimiz ürünün sağlamlığını, dayanıklılığını ve güvenilirliğini biliyor olmamızdandır. Ürettiğimiz çelik kapı modelleri içinde her biri son derece üst güvenlik önlemlerine sahiptir. En alt seviye kapılarımızda bile piyasadaki birçok kapı modelinde bulunmayan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin kafasında bir şekil oluşturması için üretim standartlarımız aşağıda yer almaktadır. Özellikler hoşuna giderse tarafımızdan çelik kapı fiyatları alabilirsiniz:

• Üretmekte olduğumuz bütün kapılar galvaniz çelik gövdeye sahiptir. Yani piyasadaki en kaliteli çelik türünden üretilmektedir.
• Buna ek olarak kilit koruyucu sistemlerimiz de tamamen çelikten oluşmaktadır.
• Aynı zamanda kilit sistemlerimiz monoblok, kancalı ve 14’lü kilit sistemlerini içinde barındırmaktadır. Bu kilit sistemleri son derece güvenilir sistemlerdir. Ayriyeten bir de çelik koruyucu sistem ile kilitlerimiz korunmaktadır.
• Ses, yangın ve ısı gibi etmenlere karşı yalıtımlar bulunmaktadır. Yalıtım, bir çelik kapının en önemli özelliklerinden birisidir.
• Aynı zamanda 150 – 260 mm ayarlanabilir çelik kasa özelliği de bütün kapılarımızda bulunmaktadır.
• Tüm bu özellikler oldukça şık tasarımlar altında saklanmaktadır. Tarafımızdan üretilen kapıların birbirinden güzel ve birbirinden dikkat çekici 100’den fazla tasarımı bulunmaktadır.

Yukarıda sıralanan özellikler standart üretim özelliklerimizdir. Bu özelliklere ek güvenlik önlemlerimiz de bulunmaktadır. Detay bilgilendirme için sitemizde bulunan iletişim kanallarını kullanarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Dilerseniz mail yoluyla, dilerseniz Whatsapp aracılığıyla dilerseniz de site üzerinde bulunan numara ve canlı destek aracılığıyla tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Elite Çelik Kapı Tamir Ücretleri

Elite Çelik Kapı markamız yalnızca çelik kapı üretimi yapmamakta aynı zamanda diğer markalar tarafından üretilmiş çelik kapı modellerini de tamir etmektedir. Siz değerli müşterilerimiz çelik kapı tamiri konusunda yardım almak istiyorlarsa tarafımıza ulaşabilirler. Genellikle fiyat konusunu merak eden kullanıcılara ne yazık ki site üzerinden herhangi bir fiyat bildirimi yapamıyoruz. Bunun temel sebebi sürekli değişen hammadde fiyatlarıdır. Fakat güncel olan fiyatlandırmaları telefonlarımızı arayarak rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Yukarıda yazı tanıtım yazısıdır.