Buse Terim’in Kızı Nil’in Mevlüdü ve 1. Yaş Partisi

Buse Terim kızı Nil için mint yelişi ve pembe tonlarının bir arada bulunduğu bir mevlüd organizasyonu yaparak gelen misafirlerin içini ferahlattı. Mevlüd organizasyonu Terim Events tarafından gerçekleşti. Buse Hanım’ın elbisesi Nihan Peker imzası taşıyor. Renklerin uyumu ve sadeliği gerçekten çok hoş görünüyor.
 
Nil artık 1 yaşında olsa da mevlüd organizasyonu yapacak olan annelere ilham vermek amacıyla mevlüd görsellerini öncelikle paylaşmak istedim.
Nil’in Bebek Mevlüdü
 NİL 1 YAŞINDA
Buse hanım, Nil’in 1. yaş gününde de  sade ve şık tercihler yaparak misafirlerini çok hoş bir ambiyansta ağırlamış  Mori Events ve Terim Events tarafından hayata geçirilen bu parti de gerçekten çok hoş görünüyor. Partide yer alan detayları ben çok sevdim. Pastanın üstünde yer alan minik balonlar, çiçekler, Nil’in mama sandalye süslemeleri, tavanda yer alan balonların arasından sarkan yapraklar çok iyi düşünülmüş.
 
Tabii; partinin yıldızı Nil prenses, elbisesi ile çok tatlı görünüyor. Nil’in 1. Yaş gününü gönülden kutluyorum. Ayrıca; Buse Terim’in 2. bebeğini sağlıkla kucağına almasını diliyorum 🙂
Fotoğraflar Buse Terim’in instagram sayfasından alınmıştır.
Kaynak
@buseterim

Sevgiler…

Buse Terim’in Baby Shower Partisine ulaşmak için tıklayınız.