Atlas’ın Aylık Konsept Fotoğrafları ve Mini Bir Röportaj

Atlas'ın Aylık Konsept Fotoğrafları ve Mini Bir Röportaj, Konsept Bebek Fotoğraf Fikirleri, Evde Bebek Fotoğraf Çekimi|Ücretsiz Parti Setleri|Neşeli Süs Evim
Duygu Hanım’ın  her ay belirli bir tema oluşturarak oğlu Atlas’ın konsept fotoğraflarını çektiğini keşfedince kendisine en çok merak edilen soruları yönelttim,  Duygu Hanım da beni kırmayarak tüm içtenliğiyle sorularımı cevapladı.
 
Öncelikle vakit ayırıp sorularımı cevapladığı için ve güzel fotoğraflarını blogumda paylaştığı için Duygu Hanım’a çok teşekkür ediyorum.
Fotoğraf çekerken hangi kaynaklardan ilham alıyorsunuz?
 
İlham aldığım kaynak Pinterest programı. Oğlumun bütün aylık konseptlerini ve doğum günü konseptlerini bu program sayesinde gerçekleştirdim.
 
Konsept oluştururken neler kullanıyorsunuz?
 
Konsept oluştururken evde bulduğum malzemeleri ve ayrıntılar için el işi kağıdını istediğim boyutlarda ve şekilde kesip fotoğraflarda kullandım.
 
Konsept fotoğraflarında ayrıca kullandığınız fotoğraf programları var mı?
 
Ayrıca; kullandığım program kesinlikle Snapseed şimdiye  kadar daha iyisini bulamadım (şahsi fikrim).
 
Konsept fotoğraf çekmek isteyen annelere önerileriniz var mı? 
 

Annelere önerim; bebeğinizin fotoğraf çekmeden önce her şeyin hazır olması ve bütün konsept malzemelerin tamamlamış olması gerekiyor. Fotoğrafı çekerken yüksek bir yere çıkıp çekmelerini öneririm (ben koltuğa çıkıp çekiyordum) çünkü daha gerçekçi görünüyor. Bebeğinizi güldürebilmek için bütün şaklabanlıkları yapmak  olmazsa olmaz 🙂 

Duygu Hanım’ın Pinterest Hesabı:  https://tr.pinterest.com/serkanduygu2014/
 Diğer Konsept Bebek Fotoğraflarına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

 

8 YORUMLAR