Altın Bilezik Modellerinde Değişim Var!

Kadınların vazgeçilmez takılarından biri olan ve çok sayıda kişinin günlük hayatında da kullandığı 22 ayar altın bilezik modelleri bugünlerde yaşadığı değişim ile aksesuar modasının gündeminde! 2019 yılı için hazırlanan tasarım seçeneklerine göz attığınızda bu değişimi net bir şekilde görebiliyorsunuz. Peki, değişen ne ve yeni modeller kadınların beğenisini kazanabilecek mi? Tasarımlara göz atanlar şimdiden hayran kaldığına göre kadınların beğenisini yeni modeller de kazanacak gibi görünüyor.

Sadelik Ön Planda!

Biz de sizler için bu değişimi mercek altına aldık ve detaylı bir şekilde yenilenen modelleri inceledik. Gözümüze çarpan ilk detay sadeliğin çok daha fazla ön planda olmasıydı. Kadınlar artık aşırı gösterişli bir duruş sergileyen altın bilezikler yerine daha sade tasarımları tercih etmeye başladı. Bu durum tasarımcıların gözünden kaçmamış olacak ki yeni kreasyonlarda sadelikten doğan şıklık net bir şekilde hissediliyor. Elbette sade tasarımlar diğer takı modelleri ile çok daha kolay bir şekilde uyum yakalıyor. Kadınların sadeliği tercih etmesinin nedeni biraz da bu!

Nazar Boncuğu Trendi

Dikkatimizi çeken bir diğer detay da 22 ayar altın bileziklerin artık nazar boncukları ile de buluşuyor olmasıydı.  Altın bilezikler de nazar boncuğu figürünün harika bir görünüm sergilediğini belirtmemiz gerekir.  Üstelik nazar boncuklarının bileziklere bu kadar yakışacağını biz bile tahmin edemezdik. Doğum günü hediyesi ya da düğün ve nişan gibi özel günler için hediyelik alacaksınız gönül rahatlığı ile tercihinizi nazar boncuklu tasarımlardan yana kullanabilirsiniz.

İşlemeler Çok Daha Zarif

İşleme detayı yeni sezonda da altın bileziklerde kullanılıyor.  Ancak çok daha zarif bir duruş sergilediklerini de sizlerle paylaşalım. Çok yoğun ve detaylı işlemeler yerine daha ince ve bir o kadar da zarif işleme stilleri kullanılmış.

Yeni Modellerin Tümü Altınbaş’ta

Bu yeni tasarımları nerede bulabileceğiniz sorusuna da hemen yanıt verelim. Altınbaş internet sitesinde 2019 yılı için özel olarak hazırlanan en yeni kreasyonları bir arada inceleyebilirsiniz. Bu sayede altın bileziklerin nasıl bir değişim sürecine girdiğini kendiniz de görmüş olacaksınız. Bakalım yenilenen bu tasarımlar sizin de beğeninizi kazanacak mı?