Abiye Elbise Hakkında Merak Edilen 7 Soruyu Cevapladık!

Özel günlerin vazgeçilmezi olan abiye elbise çeşitleri her zevke uygun model ve renk seçeneklerine sahiptir. Ancak bu elbiseleri satın almak zannedildiği kadar kolay değildir. Doğru karar verebilmek için bazı sorulara yanıt aramanızda fayda vardır. Abiyeler, özellikle kırmızı elbise modelleri ile ilgili en çok merak edilen sorular şunlardır:

Kırmızı Abiye Elbise ile Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Kırmızı elbise seçtiğinizde ayakkabı tercihlerinizi doğrudan dore, yani altın sarısı tonlarından yana yapabilirsiniz. Birbiriyle uyumlu olan bu renkler sizi daha göz alıcı gösterecek, elbisenizin tamamlayıcı parçası olacaktır.

Abiye Elbise Boyu Nasıl Olmalı?

Abiye elbise boyunu belirlerken kendi vücut tipinize ve boyunuza göre seçimler yapabilirsiniz. Kısa boylular için bileğe kadar uzanan ve dar kesim abiyeler, orta boydaki kadınlar için ise uzun ya da mini abiyeler doğru seçimdir. Uzun boylular için ise uzun ve salaş etekli modeller idealdir. Elbiseleri seçerken vücut kusurlarınıza dikkat etmeyi unutmamalısınız.Simli Abiye Elbise Nasıl Yıkanır?

Genellikle abiye elbise çeşitleri hassas ürünler olduğundan bunlara kuru temizleme yapılması tavsiye edilir. Eğer evde yıkanacaksa makinenin hassas ayar kısmı ayarlanır ve 30 dereceye atılır. Yumuşatıcı kullanmadan yıkanan elbisenin makineye pul, boncuk gibi parçalarının düşüp düşmediği kontrol edilir.

Siyah Abiye Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

En çok tercih edilen renklerden olan siyah abiye elbise modelleri neredeyse her renk ile uyum sağlar. Siyahla sıklıkla kullanılan renkler arasında sarı, kırmızı, turuncu ve benzer canlı renkler yer alır. Siyah elbiseye siyah ayakkabı giydiğinizde uyumu yakalarsınız fakat çok düz bir görünüm oluşur. Bunu önlemek için ayakkabınızı farklı renklerde seçebilirsiniz.

Abiye Elbise Üstüne Şal Nasıl Bağlanır?Abiye elbiselerin üzerine şal bağlarken sıkça kullanılan şekiller şalın türüne göre değişir. Pileli şal, tül şal ve bone stili aksesuarlı şalların abiyelerle kullanımı yaygındır. Örneğin bone stili aksesuarlı şalları bağlarken boneyi sabitleyin ve şalı çene altına tutturun. Şalın iki yana düşen kısımları eşit olmalıdır. Bu kısımları ensede çapraz bağlayıp tekrar öne getirin ve uçları başınızın üzerinden geçirerek sabitleyin.

Saks Mavisi Abiye Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Genelde saks mavisi abiye elbise çeşitleriyle silver tonları kullanılır. Eğer daha modern bir görünüm yaratmak istiyorsanız zebra desenli ayakkabıları da tercih edebilirsiniz. Alternatif olarak taba, bordo, siyah, lacivert gibi tonları seçebilirsiniz.

Abiye Nereden Alınır?

Hem uygun fiyatlı hem de model seçeneğinin geniş olması sayesinde mavi, siyah, bordo veya kırmızı elbise ya da abiyeler online mağazalardan satın alınabilir. Tüm siparişler sorunsuz şekilde adrese gönderilir. Model yelpazesi oldukça geniştir ve internete özel indirimler yapılır. Müşteri memnuniyeti daima esastır ve ürünlerde beden seçenekleri mevcuttur. Tüm bu özellikleri bir arada bulabilmek için KeiKei mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

En Şık Düğün Elbiseleri ve Abiye Modelleri İçin TIKLAYINIZ..