6. Ay Bebek Kınası Temalı Ücretsiz Parti Seti

 6. Ay Bebek Kınası  Temalı Kapı Süsü, Afiş, Davetiye, Dilek ve Anı Kartı
Ege yöresine has 6 aylık bebek kınasına özel parti tema seçenekleri çok fazla olmayınca sizler için 6. ay Kınası temalı parti seti hazırladım. Sizler de prenseslerinize özel bebek kınası yapmayı düşünüyorsanız, bu tema ile partinizi neşelendirebilirsiniz.
6. ay Bebek Kınası fikirlerine ulaşmak için tıklayınız.


Doğum günü hazırlık listesi için tıklayınız. Parti setinde kullanacağınız süslerin ebatları ve kağıtları ile ilgili detaylar için tıklayınız. Doğum gününüze özel rakam tasarlamayı düşünüyorsanız, bu videolu anlatım ile kolayca rakam panosu yapabilirsiniz. Videolu anlatım için lütfen tıklayınız.
Ücretsiz yükleyebileceğiniz bu parti setini satmak kesinlikle YASAKTIR!  Kişisel kullanım amaçlı paylaşıyorum

Yoğun istek üzerine kişiye özel hazır tasarımlara yazılar ve fotoğraf ekleyerek parti setini print alacak şekilde excelde veya PDF dosyasında düzenleyerek size mail olarak gönderiyorum. Parti Setinin ücreti 5 ayrı parti süsü için geçerlidir.
 Flama ya da Afiş, Su Şişesi Etiketi, Peçete Etiketi, Cupcake Etiketi, Davetiye
FİYAT: 25 TL
 
1. Aşama: Fotoğrafın üzerini tıklayıp fotoğrafı büyütüp kaydedin.
2. Aşama :Üzerine yazı yazmak için Picsart ve Photoshop gibi fotoğraf programı kullanabilirsiniz.
3.Aşama: Değişiklik yapmış olduğunuz fotoğrafı Farklı Kaydedin.
4. Aşama: Excelde dilerseniz 1 sayfayı tamamlayacak şekilde düzenleme yapabilirsiniz. Ya da direkt çıktısını alabilirsiniz.
 5.Aşama: Kesin ve Süsleyin 🙂
 
6. Ay Bebek Kınası Temalı Peçete ve Su Şişesi Etiketi
6. Ay Bebek Kınası Temalı Afiş, Kapı Süsü
 
6. Ay Bebek Kınası Temalı Cupcake Etiketleri
 
6. Ay Bebek Kınası Temalı Mısır Kutusu
 
6. Ay Bebek Kınası Temalı Kitap Ayracı
 
6. Ay Bebek Kınası Temalı Cupcake Kabı
Taç temalı parti süslerine ulaşmak için tıklayınız.  

Sevgiler…


İlginizi Çekebilecek Diğer Yazım:

6. Bebek Kınası Fikirleri için tıklayınız.

 

6 YORUMLAR

    • Yukarıdaki aşamaları sırasıyla uygulamanız gerekiyor. Öncelikle yönlendirmiş olduğum internet sitesinden tek tek istediğiniz fotoğrafları bilgisyarınıza kaydetmeniz gerekmektedir. Daha sonra parti süslerine yukarıda belirtmiş olduğum programlar aracılığı ile foto ve yazı ekleyebilirsiniz. Kağıttan tasarruf etmek isterseniz de parti süslerini Excel programı aracılığı ile 1 sayfaya örneğin 4 su şu şişesi etiketi yerleştirebilirsiniz. Mısır kutusu için de Excel de yine istediğiniz ebatlarda düzeltme yapabilirsiniz. Küçük isterseniz bir sayafaya 2 adet, büyük isterseniz 1 adet Mısır kutusunun sadece bir kısmını yerleştirirsiniz. Mısır kutusu 2 ayrı parçadan oluşuyor ve siz ekleme bölümünden yapıştırıyorsunuz. Aklınıza takılan başka soru olursa tekrar mesaj gönderebilirsiniz. Sevgiler