Zeynep Mira Şahin’in Hastane Odası Süslemesi

Zeynep Mira Şahin'in Hastane Odası Süslemesi, Berkay 2. kez baba oldu, Hastane Odası Süsleme Fikirleri | Ücretsiz Parti Seti ve Fikirleri | Neşeli Süs Evim

Zeynep Mira Şahin'in Hastane Odası Süslemesi Berkay 2. kez baba oldu Hastane Odası Süsleme Fikirleri | Ücretsiz Parti Seti ve Fikirleri | Neşeli Süs Evim
Şahin Ailesi

Şarkıcı Berkay ve Özlem Ada Şahin çifti 16 Temmuz 2019 tarihinde ikinci kez anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Arya isimli kızları olan çift 2. bebeklerine Zeynep Mira ismini verdi. Zeynep Mira Şahin’in Hastane Odası Süslemesi ile ilgili detaylar ile bugün sizlerleyim.

Zeynep İsminin Anlamı: Değerli taş ve babasının süsü anlamına gelmektedir.

Mira İsminin Anlamı: Eski likya kentlerinden birinin ismidir. Ayrıca; bir kuyruklu yıldız adı.

Şahin çifti Zeynep Mira’nın hastane süslemesinde Tavşan Konseptini tercih etti. Baby shower, hastane odası süslemelerinde ve 1. yaş doğum günlerinde en çok tercih edilen konseptlerden biri olan Tavşan Parti konsepti hem şirin hem de şık bir konsept olmayı başarıyor.

Organizasyonda Yer Alan Firmaların Instagram Hesapları şu şekilde;

Organizasyon: @designandevents

Fotoğraf Çekimi: @gizembaylanphotograpghy

Yiyecekler: @hancievyemeklericafe

Hastane Odasında yer alan detaylar ile sizi baş başa bırakıyorum.

Geleceğe güzel izler bırakan kişiye özgün tasarımların olduğu panoda, kurabiyelerde, lavanta keselerinde, çikolata sargılarında ve sukulentte  Zeynep Mira’nın ismi yer almış. Ve hepsi birer anı olarak geleceğe taşınmış. Hastane konseptinde kahverengi, beyaz ve krem rengi tonlar kullanılarak sadelik ve şıklık ön planda tutulmuş. Organizasyonda emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Şahin çiftini tebrik eder, Arya ve Zeynep Mira prensese sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yaşam dilerim.


1 Yorum