Unicorn Temalı Ücretsiz Parti Seti

Son dönemde oldukça popülerleşen Unicorn teması parti konseptlerine de yansımaya başladı. Partisinde farklılık  arayanlar Unicorn temasını tercih edebilir.
 
Unicorn Nedir? Hayali bir hayvandır. Mitolojide tek boynuzlu at olarak karşımıza çıkmaktadır. Saf ve masum olduğuna inanılır.
 
Bugün; sizler için Unicorn’u çizgi filmlerde görerek seven minik prensesler için Unicorn temasını ücretsiz paylaşacağım.
Doğum günü hazırlık listesi için tıklayınız. Parti setinde kullanacağınız süslerin ebatları ve kağıtları ile ilgili detaylar için tıklayınız. Doğum gününüze özel rakam tasarlamayı düşünüyorsanız, bu videolu anlatım ile kolayca rakam panosu yapabilirsiniz. Videolu anlatım için lütfen tıklayınız.

Yapmanız gerekenler sırasıyla şöyle;

1. Aşama:İlk olarak http://catchmyparty.com/login#join  adresinden üye olunuz.
 
2. Aşama: Bu ücretsiz Unicorn Temalı Ücretsiz Parti Setine bu linkten ulaşabilirsiniz https://www.catchmyparty.com/blog/free-unicorn-birthday-party-printables .

3. Aşama: Bilgisayarınıza öncelikle ücretsiz olarak Adobe Reader  yükleyiniz 
 
4. Aşama: Download printable files here: File 1 dosyasını açınız.
5. Aşama: Daha sonrasında buradan isterseniz tüm seti bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz, üzerin Picsart veya Photoshop programlarıyla yazı ekleyerek, çıktısını alabilirsiniz.
Ücretsiz Unicorn Temalı Parti Pankartları için TIKLAYINIZ…
Ücretsiz Unicorn Temalı Parti Seti için TIKLAYINIZ…

Ücretsiz Unicorn Temalı pasta süsleri için tıklayınız.