Ücretsiz Süper Kahramanlar Temalı Parti Seti

Erkek çocuklarının en sevdiği oyuncaklar  süper kahramanlardır. Batman, Superman, Hulk, Captain America, Demir Adam, vb süper kahramanları oyunlarına dahil etmekten sıkılmayan çocuklar, doğum günlerinde de bu kahramanları görmekten mutluluk duyuyor. Bugün paylaşacağım Ücretsiz Süper Kahramanlar Temalı Parti Seti ile çocukları mutlu etmek artık çok daha kolay olacak.

Bugün, erkek çocuklarını düşünerek bir paylaşım yapmak istedim. Her kahramana uyacak bir parti seti ile sizlerle olacağım. Love Party Printables bu parti setini hazırlamış, Catch My Party ise yayınlamış. Öncelikle emeklerinden dolayı kendilerini kutluyorum.

Yavrunuzun partisini kendi elleriniz ile hazırlayarak yavrunuza güzel bir süpriz yapmak istiyorsanız eminim bu parti setini çok seveceksiniz. Bu parti seti ile birlikte oğlunuzun en sevdiği süper kahramanları parti masasına yerleştirerek güzel bir parti konsepti oluşturabilirsiniz. İşte Karşınızda BOOM! BAM! PAW! Temalı Parti Seti!

BOOM! BAM! PAW!

1. Aşama: Ücretsiz Süper Kahramanlar Temalı Ücretsiz Parti Setine ait orjinal görsellere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.catchmyparty.com/printables/download/superhero

2. Aşama: Bilgisayarınıza öncelikle ücretsiz olarak Adobe Reader  yükleyiniz.

3. Aşama: File 1 dosyasını açınız.

4. Aşama: Daha sonrasında bu dosyayı  bilgisayarınıza kaydederek Photoshop veya Picsart programları ile yazı ekleyerek baskısını alabilirsiniz.

Doğum Günü İle İlgili En Çok Sevilen ve En Çok Merak Edilen Konulara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Doğum günü hazırlık listesi için tıklayınız. Parti setinde kullanacağınız süslerin ebatları ve kağıtları ile ilgili detaylar için tıklayınız. Doğum gününüze özel rakam tasarlamayı düşünüyorsanız, bu videolu anlatım ile kolayca rakam panosu yapabilirsiniz. Videolu anlatım için lütfen tıklayınız.

Bir çerçeve içine yerleştirebilirsiniz. Veya ebatlarını değiştirerek Poster olarak da bu tasarımı kullanabilirsiniz.

Sevgiler…