Ücretsiz Minnie Mouse Temalı Chalkboard Şablonu

Minnie Mouse Temalı Chalkboard, Minnie Mouse Temalı Parti Süsleri, Ücretsiz Parti Setleri | Ücretsiz Parti Setleri ve Fikirleri | Neşeli Süs Evim

Minnie Mouse Temalı Chalkboard, Minnie Mouse Temalı Parti Süsleri, Ücretsiz Parti Setleri | Ücretsiz Parti Setleri ve Fikirleri | Neşeli Süs Evim
Sizler için Ücretsiz Minnie Mouse Temalı Chalkboard Şablonu hazırladım ve bugün paylaşıyorum. Minnie Mouse Temalı Parti konseptlerini tamamlayacak ve geleceğe güzel anılar bırakacak chalkboard tasarımını güle güle kullanın 🙂 Chalkboarda neler yazabilirsiniz? incelemek için tıklayınız.

Bugün sizler için hazırladığım Ücretsiz Minnie Mouse Temalı Chalkboard Tasarımım ve detayları ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Baskı almak için yapmanız gerekenler.

  1. AŞAMA: Aşağıdaki chalkboardun üstüne tıklayarak açınız.
  2. AŞAMA: Bilgisayarınıza farklı kaydediniz.
  3. AŞAMA: Photoshop gibi fotoğraf programı ile üzerine yazılar ekleyiniz.
  4. AŞAMA: 35*50 olarak hazırlanan chalkboardun baskısını alabilirsiniz.

Renkli baskıları kırtasiyeden, internet cafelerden veya matbaalardan temin edebilirsiniz. Kağıt cinsi çok önemlidir. Dilerseniz 250-300 gram karton kağıda , A4 ebatında fotoğraf kağıdına veya daha büyük ebatlarda sert mukavvaya bastırabilirsiniz.

 Neşeli Süs Evim olarak ücretsiz chalkboard tasarımları hazırlamaya ve yayınlamaya devam edeceğim. Bu yüzden önerileriniz benim için çok kıymetli. Önerilerde bulunmak isterseniz neselisusevim@gmail.com adresime mail göndermeniz yeterli olacaktır.

Sevgiler…

 


1 Yorum