Trendyol Elbise Modelleri 

Her zevke ve bütçeye hitap eden ürünlerin yer aldığı Trendyol Elbise Modelleri günlük rahat kullanımlardan abiyelere kadar pek çok ürün çeşitliliğine sahiptir. Pastel tonlar, desenli kumaşlar, canlı tasarımlar, koyu renkler aradığınız her detaya sahip modelleri bu kategoride bulabilirsiniz.

Rahatlığı ve Şıklığı Bir Arada Sunan Casual Modeller

Rahatlığına düşkün ancak şık görünmekten vazgeçemeyenler için bu kategoride geniş bir ürün portföyü bulunuyor. Geniş kesim, kuşaklı, şerit detayı, mini örme gibi tarzınıza özel seçimler yapabilirsiniz. Bu kategoride fırfır detaylarının yer aldığı farklı renk ve desenlerde modeller günlük kullanımlarda şıklık sunuyor. Sade renkli modellerin yanında çok renkli pileli modellerde bulabilirsiniz.

Şıklığınızı Tamamlayacak Abiye Gece Modeller

Uzun, kısa, tek kollu, askılı, uzun kollu pek çok model gece kategorisinde yer alıyor. Abiyelerde püskül, dantel, tül, fırfır gibi detaylar göze çarpıyor. Jakarlı saten modellerle aradığınız şıklığı elde edebilirsiniz. Mürdüm, mor, kırmızı, siyah, pudra ve mint yeşili renkler bu kategorinin öne çıkanları arasındadır. Her tarza, farklı konseptlerdeki her davete özel modeller bulabilirsiniz. Yaşınıza, beğenilerinize, vücut tipinize ve tarzınıza uygun Trendyol Elbise Modelleri seçimleri yaparak tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Klasik Tarzlara Özel Sade Modeller

Uzun, mini, diz üstü boylarda elbise modelleri bulabileceğiniz bu kategorideki ürünler ile sade bir şıklık elde edebilir, her alanda zarafetinizi konuşturabilirsiniz. Kolları volanları, fırfır detaylı modeller, kolsuz tasarımlar, askılı elbiseler kategorinin öne çıkanları arasında yer alıyor. Daha genç tarzlara özel modeller arasında kuşaklı, ceket tasarımlı, kemerli dantel detaylı, yakalı modeller bulunabilir. Yeni sezon modellerde kuşak detaylarının farklı tasarımlarda öne çıktığı görülüyor. Çok beğenilen bu detaylar tarzınıza daha modern ve genç bir hava katıyor.

Rahatlığı ile Ön Plana çıkan Sokak Stili

Geniş beden aralığında pek çok modelin bulunduğu bu kategoride rahatlık ön plandadır. Tel parça yakalı kolsuz tasarımlar, uzun kollu bohem modelleri, plaj elbiseleri, omzu açık uzun çiçekli modeller her alanda rahatlık sunmaktadır. Çiçekli motifler, puantiyeler desenli Trendyol Elbise Modelleri arasında yer alıyor. Omuzdan bağlamalı modeller, kısa kollu parçalı uzun elbiselerde kategorinin rahatlığı ile öne çıkan tasarımları arasındadır.

Sezonun Öne Çıkan Trend Modelleri

Çok renkli örme, kuşaklı gömlek tarzlar, sırt bağlamalı çiçekli tasarımlar, kolları volanlı uzun kuşaklı modeller sezonun en trend elbise modelleri arasında yer alıyor. Özellikle kuşak detaylarını pek çok modelde görmek mümkün olabiliyor.


En Şık Düğün Elbiseleri ve Abiye Modelleri İçin TIKLAYINIZ…


 


1 Yorum