Tarkan ve Pınar Dilek’in Düğünü

Mayıs ayında Tarkan Tevetoğlu sessiz sedasız  Pınar Dilek ile önce nikah masasına oturarak herkesi şaşırttı, bir hafta sonra ise Köln’de düğün yaptı. Çiftin düğünü Ren Nehri kıyısındaki Flora im Botanischen Garten adlı mekanda gerçekleşti. Pınar Dilek ve Tarkan, düğün öncesi Sedat Mehder’in objektifine poz verdi.
Pınar Dilek, ünlü İspanyol gelinlik markası Pronovias’ı tercih ederken, Tarkan’ın smokini modacı Hatice Gökçe tarafından hazırlandı.Düğüne 100 kişi katıldı.
Davetlilerin isimleri yaprak üzerine simlerle yazıldı. 
 

          Masalara “Pınar & Tarkan” yazılı yapay menekşe süslü nikah şekerleri de konuldu.

Çiftin menekşe süslü “Pınar & Tarkan”yazılı yapay nikah şekerleri de oldukça harika bir tercih olmuş.

Mor ve pembe  detaylar düğüne gerçekten hoş bir hava katmış. Pınar hanım’ın zevkinin ön planda olduğu düğün organizasyonu Der Bluemengarten organizasyon şirketi tarafından yapıldı.
Düğün pastası ise sosyal medyadaki kişiler tarafından hiç beğenilmedi. Haksız da sayılmazlar bence. Pastanın yanındaki pırıltılar ve gümüş rengi boncuklar pastayı acayip basitleştirmiş. Pastanın üstündeki kalp figürünü oluşturan kuğlar ise aynı zamanda davetli masalarının üzerinde yer almış. Bu ayrıntı ise oldukça güzel bir görüntü sergilemiş.
 Düğünde oldukça keyifli olan Tarkan’ın ‘Çiçek gibi tazecik’ şarkısını da eşinin gözlerinin içine bakarak söylediği öğrenildi.

Tarkan ve Pınar Dilek çiftine ömür boyu mutluluklar diliyorum 🙂


Sevgiler…