Superman Temalı Ücretsiz Parti Seti

Bugün doğum gününde Superman karakterini partisine yansıtmak isteyen prensler için Superman Parti Setini ücretsiz olarak  yayınlayacağım.

Doğum günü hazırlık listesi için tıklayınız. Parti setinde kullanacağınız süslerin ebatları ve kağıtları ile ilgili detaylar için tıklayınız. Doğum gününüze özel rakam tasarlamayı düşünüyorsanız, bu videolu anlatım ile kolayca rakam panosu yapabilirsiniz. Videolu anlatım için lütfen tıklayınız.

Ücretsiz yükleyebileceğiniz bu parti setini satmak kesinlikle YASAKTIR!  Kişisel kullanım amaçlı paylaşıyorum. 
 
1. Aşama: Fotoğrafın üzerini tıklayıp fotoğrafı büyütüp kaydedin.
2. Aşama :Üzerine yazı yazmak için Picsart ve Photoshop gibi fotoğraf programı kullanabilirsiniz.
3.Aşama: Değişiklik yapmış olduğunuz fotoğrafı Farklı Kaydedin.
4. Aşama: Excelde dilerseniz 1 sayfayı tamamlayacak şekilde düzenleme yapabilirsiniz. Ya da direkt çıktısını alabilirsiniz.
 5.Aşama: Kesin ve Süsleyin 🙂
 
Superman parti setinin orjinal fotoğrafları için tıklayınız. Orjinal fotoğraflarla daha kaliteli bir görünüm elde edersiniz.
 
Hediye Etiketi, Cupcake Etiketi
Kapı Süsü, Davetiye, Dilek Kartı, Anı Kartı
Cupcake Kabı
 
Aşağıdaki tasarımlar bana ait olduğu için bu sayfadan yüklemeniz yeterli olacaktır. Satmak kesinlikle yasaktır. Yayınlamak isteyen arkadaşlar link vermek şartı ile yayınlayabilirler.
Peçete ve Su Şişesi Etiketi
FLAMA

 

INSTAGRAM, FACEBOOK VE PİNTEREST hesaplarımı da takip ederseniz çok sevinirim.
 
 
 
Superman Temalı Ücretsiz Pasta Şablonuna ulaşmak için tıklayınız.
 
 
 
 
 
 
Superman Temalı Parti Fikirleri için tıklayınız.
 
 
 
Sevgiler…

 

14 YORUMLAR

  1. sizi çok tebrik ederim bazı insanlar sineği sıkıp yağını bile burada menfaate çevirirken siz ücretsiz paylaşıyrsunuz,maddi geliri çok yüksek olmayan bir insan bile çocuğu için bunu çıkartabilir, şimdi bazı çok bilmişler parası olmayanın interneti nasıl olacak diyecek ama bizim burada karton toplayanlarında çocuklarının interneti var insanları aşağılayanlara çok güzel örnek olmuşsunuz inanın ki ellerinizi öpesim geldi. tebrik ederim.

    • Sizden bunları duymak inanın beni çok ama çok mutlu etti. Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki insanlar herşeyi parayı dönüştürme peşinde. İnsanlar alışkın olmadığı için nasıl ücretsiz? ne zamana kadar? ama neden ? gibi sorularla karşılaşıyorum. Maddi durumu yeterli olsa bile evde kişilerin kendi partilerini hazırlaması daha eğlenceli. Ama inanın bu setleri isme özel hazılayan bir çok şirket var ve dudak uçurtan fiyatlar söylüyor. Ben bazı doğum günü tasarımlarını farklı yabancı internet sitelerinden, bazılarını ise kendim tasarlayıp yayınlıyorum. Doğum günü partisi vermek artık daha kolay ve masrafsız 😉 Umarım en yakın zamanda geniş kitleler tarafından farkedilirim de bu ticareti yapana kişiler ellerini vicdanına koyar ve fiyatları biraz da olsa düşürür. Tekrar düşüncelerinizi benimle paylaştığınız için çok teşekkürler. Sevgiler…

    • Kesinlikle şimdi çocuk olmak vardı ama bizim zamanımızdaki doğum günleri de farklı ve eğlenceliydi. Olsundu her zamanın farklı tadlarını yaşamak güzel 😉